Zakazany owoc Yasak Elma
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1414
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Yigit oświadcza się Lili, a Yildiz przyznaje, że znów się zakochała

"Zakazany owoc" to serial, który szybko podbił serca polskich widzów. Opowiada historię dwóch sióstr, które zrobią wszystko, by zmienić swoje życie na lepsze. W premierowych odcinkach serialu Yildiz nie będzie mogła dalej ukrywać swoich uczuć do Kerima. Kobieta przyzna się Ender, że zakochała się w mężczyźnie. Z kolei Yigit ponownie oświadczy się Lili.

"Zakazany owoc" to turecki serial, w którym głównymi bohaterkami są Yildiz oraz Zeynep. Siostry żyją w ubogiej dzielnicy Stambułu. Yildiz chce być bogata i dołączyć do wyższej klasy społecznej. Z kolei Zeynep cieszy się z małych rzeczy i prostych przyjemności. Ma nadzieję na znalezienie prawdziwej i szczerej miłości. Wszystko ulega zmianie, gdy siostry poznają wpływowych biznesmenów.

Reklama

"Zakazany owoc" emitowany jest w Turcji od 2018 roku. Serial doczekał się tam już sześciu sezonów, a jego produkcja wciąż trwa. W Polsce podzielono odcinki na krótsze epizody, z których każdy trwa około 45 minut.

"Zakazany owoc": odcinek 228 – streszczenie. Wyznanie miłosne Yildiz

Kaya żąda od Sahiki, by udowodniła, że nie ma nic wspólnego z porwaniem Zehry. Halit jest wdzięczny Kerimowi za odnalezienie córki. Okazuje się, że to Kerim zaaranżował porwanie Zehry.

Yildiz zwierza się Ender, że się zakochała. Helit jest przekonany, że chodzi właśnie o niego. Tymczasem Yigit wyznaje Canerowi, że nadal kocha Lilę i zamierza się jej ponownie oświadczyć.

"Zakazany owoc": odcinek 229 – streszczenie. Yigit oświadcza się Lili

Ender i Caner zastanawiają się, jak nabrać Sahikę w związku z urodzinami Kerima. Z kolei Yildiz radzi się Emira w sprawach miłosnych. Kobieta podpytuje, co ma zrobić w sprawie Kerima.

Podczas śniadania Ender i Sahika oznajmiają Kayi, że doszły do porozumienia. Caner zaprasza Kayę na swoje urodziny. Prawnik zgadza się przyjść na chwilę.

Yigit zabiera Lilę do klubu i postanawia się jej oświadczyć. Tymczasem Kerim zabiera Yildiz na obiad do przydrożnej restauracji.

"Zakazany owoc": odc. 228 i 229. Gdzie i kiedy oglądać?

Widzowie mogą śledzić losy ulubionych bohaterów serialu "Zakazany owoc" od poniedziałku do piątku na antenie TVP 2. Odcinki 228 i 229 serialu "Zakazany owoc" zostaną wyemitowane kolejno w środę (31 maja) i czwartek (1 czerwca) o godz. 17:15.

Powtórki wszystkich odcinków serialu "Zakazany owoc" można zobaczyć na platformie VOD TVP. Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

Zobacz także:

Dagmara Domińczyk personalnie przeżyła pogrzeb w "Sukcesji". Prywatnie doświadczyła tragedii

"Akacjowa 38": Matka Celii buntuje damy, Manuela ma nowego wielbiciela

"Sortownia": Thriller medyczny z Andrzejem Chyrą w roli głównej. Jest data premiery

INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | streszczenie odcinków
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy