Zakazany owoc Yasak Elma
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1414
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc" – w ostatnich odcinkach serialu emocje sięgną zenitu. Trzy śluby jednego dnia!

Serial „Zakazany owoc” to turecka telenowela, która opowiada historię dwóch sióstr, Yildiz i Zeynep, mieszkających w biedniejszej dzielnicy Stambułu. Mimo że są rodzeństwem, różnią się od siebie jak ogień i woda. Yildiz marzy o bogactwie, luksusowym życiu i zamożnym partnerze, podczas gdy Zeynep ceni sobie proste radości i skromne życie. Co wydarzy się w odcinkach 500-502? Emocji z pewnością nie zabraknie. Zapowiada się wielki finał serialu.

W poprzednich odcinkach serialu "Zakazany owoc" Ender i Yildiz dzięki pomocy policjantki wyrwały się z rąk gangsterów. Ale to zaledwie przedsmak tego, co czeka nas w finałowych odcinkach serialu. Czy Yildiz i Ender wreszcie dojdą do porozumienia? Wyjawiamy, jak zakończy się jeden z najpopularniejszych tureckich seriali.

"Zakazany owoc" – odcinek 500: streszczenie

Yildiz i Ender analizują swoje życiowe wybory, wyobrażając sobie, jak ich losy mogłyby się potoczyć inaczej. W swoich marzeniach widzą tę drugą w najgorszych możliwych sytuacjach.

Reklama

Podczas rodzinnej kolacji przedślubnej wszyscy udzielają Canerowi dobrych rad. Następnego ranka Caner niespodziewanie znika, co wywołuje panikę wśród jego bliskich.  Zrozpaczona rodzina rozpoczyna poszukiwania Canera. Ender znajduje w jego pokoju kartkę z napisem "Nie dam rady", co sugeruje, że mężczyzna przeżywa kryzys emocjonalny.

W trakcie poszukiwań pojawiają się konflikty i wspomnienia z przeszłości. Yildiz przypomina Ender o traumatycznych wydarzeniach związanych z Halitem, co dodatkowo komplikuje sytuację. Mimo trudności, rodzina stara się znaleźć Canera przed jego ślubem z Kumru. Wszyscy są zdeterminowani, aby nie dopuścić do skandalu i porzucenia panny młodej w dniu ślubu.

"Zakazany owoc" – odcinek 501: streszczenie

Nadchodzi długo oczekiwany dzień ślubu Canera i Kumru. Wszyscy są podekscytowani, ale rodzina i przyjaciele cały czas gorączkowo poszukują Canera. Yildiz, Ender, Emir i Sedai próbują dowiedzieć się, co się stało i gdzie może być Caner.

W trakcie poszukiwań dochodzi do tragicznego wydarzenia. Dogan, jeden z bohaterów, nagle umiera na zawał serca. Jego śmierć wstrząsa wszystkimi i dodaje jeszcze więcej dramatyzmu do już napiętej sytuacji.

Zobacz również: "Zakazany owoc" dobiega końca. Wielki finał tureckiego serialu już niebawem

Ostatecznie ceremonia ślubna wreszcie się odbywa. Na ślubnym kobiercu stają trzy pary: Caner i Kumru, Emir i Sibel oraz Sedahi i Elif. Cała ceremonia jest pełna radości, ale cień tragedii wisi nad wszystkimi.

Po ślubie akcja przeskakuje o dwa lata do przodu. Zeynep i Ata mieszkają w Nowym Jorku z córeczką, a Kumru jest w ciąży z Canerem. Ender namawia Yildiz na wyjazd do Mediolanu, aby pomóc jej poradzić sobie z żałobą po Doganie.

"Zakazany owoc" – odcinek 502: streszczenie

Sedahi zaczyna podejrzewać, że między Asuman a Mehmetem Alim może rozwijać się romans. Jego podejrzenia prowadzą do napięć i konfrontacji.

Kumru rodzi syna Canerowi. To wydarzenie przynosi radość rodzinie, ale także nowe wyzwania i odpowiedzialności. Ender i Yildiz poznają przystojnego mężczyznę, co prowadzi do rywalizacji i sprzeczek między nimi. Ich relacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana.

Asuman wychodzi za mąż za Mehmeta Alego. Ceremonia ślubna jest pełna emocji i wzruszeń, a także nieoczekiwanych zwrotów akcji. Po latach Ender i Yildiz przyznają, że nie potrafią bez siebie żyć. Ich relacja, pełna wzlotów i upadków, kończy się wzruszającym pożegnaniem.

"Zakazany owoce": gdzie i kiedy oglądać finałowe odcinki serialu?

Finałowe odcinki serialu “Zakazany owoc" będzie można na antenie telewizji TVP2 w następujących dniach:

  • odcinek 500: poniedziałek, 15 lipca 2024 roku, godzina 17:15;

  • odcinek 501: wtorek, 16 lipca 2024 roku, godzina 17:15;

  • odcinek 502: środa, 17 lipca 2024 roku, godzina 17:15.

Jeśli nie uda ci się obejrzeć ich w telewizji, odcinki będą dostępne również online na platformie TVP VOD.

Przeczytaj również:

"Dziedzictwo" odcinki 314 - 318. Czy Seher i Yaman do siebie wrócą?

"Agatha All Along": Zwiastun i data premiery serialu z Kathryn Hahn

"M jak miłość": Odcinek 1809. Nie odpuści! Nawet za cenę swojego małżeństwa

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Tureckie seriale | popularne seriale | seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama