M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392412
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Nie odpuści! Nawet za cenę swojego małżeństwa

W 1809. odcinku, czyli pierwszym z nowego, 25. sezonu sagi rodu Mostowiaków, który na antenę TVP2 trafi 2 września, pojawi się pierwsza poważna rysa na małżeństwie Kasi (Paulina Lasota) i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski). Sprawdź, o co - a właściwie o kogo - im pójdzie!

 W premierowych odcinkach detektywa Karskiego bez reszty pochłonie sprawa zaginięcia jego wspólnika a zarazem najlepszego przyjaciela Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski). Do tego stopnia, że kompletnie straci poczucie czasu i dystans do całej sprawy. 

"M jak miłość" po wakacjach: Odcinek 1809. Żona detektywa Karskiego ma dość

Nic więc dziwnego, że w pewnym momencie Kasia, żona Karskiego, powie - grzecznie, acz stanowczo - dość. Stwierdzi, że ona też cały czas myśli o Marcinie i też się o niego boi. Jednak Kuba stanowczo przesadza. Przecież zrobił już wszystko, co było w ludzkiej mocy... 

Karski cierpliwie przemilczy jej wywód. Lecz Kasia nie da za wygraną. Wygarnie ukochanemu, że od miesiąca żyje tylko tym. Wychodzi z domu, kiedy ona jeszcze śpi, wraca w nocy... Lekarka martwi się o niego. Jak długo jeszcze tak pociągnie? A co z jego zdrowiem, z pracą, z nimi? 

Reklama

Kuba pokręci głową. Widać będzie, że słowa żony wprowadzą go w irytację. Zdenerwuje się, że wiele razy już o tym rozmawiali i powrót do tego tematu jest kompletnie bez sensu. Detektyw kategorycznym tonem oświadczy, że nigdy nie odpuści.

Widząc nieprzejednaną minę męża, Kasia skapituluje. 

"M jak miłość" po wakacjach: Kiedy i gdzie emisja?

Po wakacyjnej przerwie serial "M jak miłość" będzie emitowany w poniedziałki i we wtorki o godz. 20.55 w TVP2. Start 2 września.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy