Zakazany owoc Yasak Elma

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 923
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Ślub Kemala zostaje przerwany

"Zakazany owoc" to turecki serial, w którym śledzimy perypetie miłosne dwóch sióstr - Yildiz i Zeynep. Produkcja nad Bosforu cieszy się ogromną popularnością wśród polskich telewidzów, którzy z niecierpliwością wyczekują nowych epizodów. Przedstawiamy więc opis i streszczenie odcinków 79, 80, 81, 82, 83 "Zakazanego owocu", a także podajemy szczegóły ich emisji na antenie Telewizji Polskiej.

"Zakazany owoc" (tur. Yasak Elma) to telenowela, której akcja rozgrywa się w Stambule. Turecka produkcja, która 28 czerwca na antenie TVP zastąpiła popularny serial "Miłość i przeznaczenie", opowiada o losach dwóch sióstr o diametralnie różnych charakterach i upodobaniach. 

Zeynep i Yildiz są dość ubogie, jednak w pewnym momencie ich życie odmienia się za sprawą bogatych biznesmenów. Czy młodym kobietom w końcu uda się odnaleźć szczęście? 

Reklama

W poprzednich odcinkach 74-78 "Zakazanego owocu" plany Ender i Alihana dotyczące przejęcia firmy zakończyły się fiaskiem, a Halit urządził Yildiz awanturę. Doszło też do niemiłego incydentu w salonie samochodowym z Zejnep w roli głównej. Tego, co teraz czeka siostry, dowiecie się ze streszczenia 79-83. odcinków serialu "Zakazany owoc"

"Zakazany owoc" - streszczenie odcinka 79. Yildiz ucieka na wieś po kłótni z Halitem

Oto streszczenie 79. odcinka serialu "Zakazany owoc". Co wydarzy się w serialu? 

Sprzedawca samochodów jedzie do Zeynep, aby ją przeprosić. Na miejscu zastaje jednak Emira i Canera, którzy wypuszczają psa powierzonego dziewczynie przez Alihana. Czworonóg w końcu odnajduje się, jednak Alihan i tak postanawia, że to on będzie się nim dalej opiekował. 

Yildiz po kłótni z Halitem wyjeżdża do wsi Sapancy bez pozwolenia męża. Kemal dowiaduje się o tym i postanawia wykorzystać okazję, aby zbliżyć się do byłej żony. Nieoczekiwanie do hotelu przyjeżdża Halit, jednak Kemalowi udaje się wymknąć ukradkiem. Ender przeszukuje pokój Alihana, chcąc odkryć jego tajemnicę. 

  • "Zakazany owoc" odcinek 79. gdzie i kiedy oglądać? 

"Zakazany owoc" odcinek 79. fani serialu zobaczą w TVP 2 w poniedziałek 17 października o godzinie 17:15. 

"Zakazany owoc" - streszczenie odcinka 80. Yildiz zaczyna tęsknić za Kemalem

Przedstawiamy streszczenie 80. odcinka serialu "Zakazany owoc". Co wydarzy się w serialu?  

Lila prosi Emira, aby zjadł kolację z nią i jej mamą. Postanawiają udawać przed Zerrin, że są parą. Yildiz dzwoni do Kemala, ponieważ zdaje sobie sprawę z tego, że postawiła go w trudnej sytuacji. On wyjaśnia jej, że ich spotkanie było pomyłką. Alihan wpada w furię po tym, jak Ender podczas rozmowy porównuje go do Halita. 

Ender postanawia raz na zawsze pozbyć się Zeynep, która z kolei odkrywa, że Hakan skupował akcje holdingu przez zagraniczną spółkę. Grozi, że ujawni wszystko Halitowi. Tymczasem Halit zabiera Yildiz do nocnego klubu, ale nie wcale się nią nie interesuje.

  • "Zakazany owoc" odcinek 80. gdzie i kiedy oglądać? 

"Zakazany owoc" odcinek 80. fani serialu zobaczą w TVP 2 we wtorek 18 października o godzinie 17:15. 

"Zakazany owoc" - streszczenie odcinka 81. Erim kradnie kluczyki do samochodu ojca

Poniżej znajdziecie streszczenie 81. odcinka serialu "Zakazany owoc". Co wydarzy się w serialu?  

Yildiz jest zła, gdy kurier dostarcza do rezydencji kolejny bukiet dla Zehry. Rozgniata jeden z pąków kwiatów obcasem. Wkrótce podejmuje decyzję, że chce odejść od Halita. 

Alihan i Zeynep spotykają się w kawiarni. Mężczyzna jest zaskoczony, że Zeynep jeszcze nie ujawniła Halitowi jego tajemnicy. Ona wyjaśnia, że to przez wzgląd na Hakana i wychodzi z budynku. Później mówi jednak Halitowi, że Alihan skupuje akcje firmy przez kontrolowane przez siebie spółki zagraniczne. Tymczasem Erim skłoniony przez nowych kolegów bez wiedzy ojca bierze kluczyki od samochodu. 

  • "Zakazany owoc" odcinek 81. gdzie i kiedy oglądać?

 "Zakazany owoc" odcinek 81. fani serialu zobaczą w TVP 2 w środę 19 października o godzinie 17:15. 

"Zakazany owoc" - streszczenie odcinka 82. Ślub Kemala i Zehry zostaje przerwany

Czekacie na streszczenie 82. odcinka serialu "Zakazany owoc"?  Oto co wydarzy się w serialu! 

Yildiz wyprowadza się z rezydencji. W taksówce informuje męża o rozstaniu i udaje się do Kemala. Na miejscu spotyka ją jednak rozczarowanie, ponieważ mężczyzna postanowił już ożenić się z Zehrą. Okazuje się, że Halit nie odczytał jeszcze jej wiadomości, więc nagle zmienia taktykę. Udaje, że przyjechała do domu Kemala za Halitem i szybko usuwa wiadomość z jego telefonu

Ślub niespodziewanie zostaje przerwany przez nagły telefon od Ermina, który miał wypadek. Okazuje się, że doszło do potrącenia kobiety. Ender obwinia byłego męża o całą sytuację i grozi mu, że odbierze mu syna.

  • "Zakazany owoc" odcinek 82. gdzie i kiedy oglądać?

  "Zakazany owoc" odcinek 82. fani serialu zobaczą w TVP 2 w czwartek 20 października o godzinie 17:15. 

"Zakazany owoc" - streszczenie odcinka 83. Halit próbuje przekupić ofiarę wypadku

Przedstawiamy streszczenie 83. odcinka serialu "Zakazany owoc". Co wydarzy się w serialu? 

Yildiz jest załamana faktem, że Zehra i Kemal postanowili się pobrać i opowiada o tym siostrze. Zeynep nie może uwierzyć, że Yildiz wciąż darzy Kemala uczuciami. Halit chce przekupić ofiarę wypadku, ponieważ nie chce, aby Erim trafił do więzienia. Proponuje jej sporą sumę pieniędzy. 

Na jaw wychodzi, dlaczego Halit zgodził się na ślub córki z Kemalem. Okazuje się, że mężczyzna udzielił mu wsparcia finansowego. Zeynep robi Kemalowi wyrzuty, że ten zranił Yildiz. Nie wierzy w jego uczucie do Zehry, ale jednocześnie prosi go, aby trzymał się z dala od jej siostry. Ender odkrywa, że Alihan przyjmuje antydepresanty. Do biura Halita przychodzi  syn poszkodowanej w wypadku kobiety, który oczekuje odszkodowania w wysokości pięciu milionów lir w zamian za wolność jego syna.

  • "Zakazany owoc" odcinek 83. gdzie i kiedy oglądać? 

 "Zakazany owoc" odcinek 83. fani serialu zobaczą w TVP 2 w piątek 21 października o godzinie 17:15. 

Czytaj również: 

Katarzyna Cichopek miała zagrać w kultowym serialu. Oto co usłyszała od reżyserki

"Awantura o Basię". Mija 25 lat od premiery serialu. Co się stało z Basią?

Dagmara Bryzek z serialu "Korona Królów" debiutuje. Zobacz teledysk "Wiosenny deszcz"

Zobacz także:  

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | Tureckie seriale | Opisy odcinków

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy