Zakazany owoc Yasak Elma

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 936
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Sahika pozoruje zdradę!

"Zakazany owoc" podbija serca polskich widzów, a kolejne streszczenia odcinków przynoszą zaskakujące zwroty akcji. Co niezwykłego przydarzy się Yildiz i Zeynep w kolejnym odcinku produkcji znad Bosforu? Prezentujemy streszczenie "Zakazanego owocu" odcinek 238. Kiedy i gdzie oglądać 238. odcinek serialu? Szczegóły emisji i streszczenie w artykule.

Serial "Zakazany owoc" to produkcja obyczajowa, która skupia się na losach Yildiz i Zeynep. Pierwsza marzy o bogatym życiu i wierzy, że pewnego dnia spotka księcia z bajki i bogato wyjdzie za mąż. Zeynep natomiast chce zrobić karierę i ciężko na to pracuje. Yilidz i Zeynep są jak ogień i woda, a ich życie zmienia się, gdy na ich drodze pojawiają się bogaci biznesmeni

Widzowie tureckiego serialu przenoszą się nad Bosfor, towarzysząc głównym bohaterkom w drodze do szczęścia. Co czeka nas w kolejnych odcinkach? Oto streszczenie 238. odcinka "Zakazanego owocu".

Reklama

"Zakazany owoc" streszczenie odcinka 238. Knowania Sahiki

W 237. odcinku "Zakazanego owocu" Yildiz zaprasza Kayę i Ender na kolację, dając im okazję do pogodzenia się. Sahika wprasza się na kolację Kerima i Merta, wzbudzając w obu niepokój. Co wydarzy się 238. odcinku "Zakazanego owocu"? Zdziwiona naiwnością Zehry, Yildiz idzie z nią na spotkanie z nowymi przyjaciółmi

W kolejnych akcjach 238. odcinka "Zakazanego owocu" jesteśmy świadkami, jak Kaya i Ender są bliscy pogodzenia się, lecz do akcji mocno wkracza Sahika. Planuje im obojgu pokazać, że wzajemnie się zdradzają. Emir i Caner szukają pracy, jednak rozmowa wypada bardzo blado.

Kiedy i gdzie oglądać 238. odcinek serialu "Zakazany owoc"?

Gdzie oglądać 238. odcinek serialu "Zakazany owoc"? Fani, którzy nie mogą doczekać się emisji nowych epizodów, 238. odcinek obejrzą w stacji TVP2. Kiedy nowy odcinek serialu "Zakazany owoc"? Początek emisji w czwartek 15 czerwca o godz. 17:15

Gdzie oglądać 238. odcinek serialu "Zakazany owoc" online? Osoby, które nie będą mogły zasiąść przed telewizorem podczas premiery, mogą śledzić powtórki tureckiego hitu w serwisie streamingowym TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

Czytaj również:

"Akacjowa 38" odc. 109-110. Czy Victorowi uda się uratować kawiarnię?

"Na dobre i na złe" po wakacjach: Odcinek 887. Szok! Przyzna się do czegoś strasznego

"Na Wspólnej": Odcinek 3643. Ula załamana. Wsparcie okaże jej... Jagna

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama