Zakazany owoc Yasak Elma
Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 1267
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Odcinek 59-63. Yildiz zachodzi w ciążę z Halitem

"Zakazany owoc" jest tureckim serialem, którego fabuła opowiada o losach dwóch ubogich sióstr - Yildiz i Zeynep. Obie marzą o lepszym życiu, jednak dla Yildiz oznacza ono bogactwo i sławę, a dla Zeynep odnalezienie prawdziwej miłości. Polscy fani pokochali produkcję znad Bosforu, dlatego przedstawiamy opis i streszczenie odcinków 59-63 "Zakazanego owocu".

"Zakazany owoc" (tur. Yasak Elma) to turecki serial, który zyskał popularność w wielu krajach świata, w tym również nad Wisłą. Prawa do emisji zagranicznego tytułu Telewizja Polska wykupiła w celu zastąpienia innej produkcji znad Bosforu - Miłości i przeznaczenia". 

"Zakazany owoc" swoją premierę na antenie TVP2 miał 28 czerwca i od tego czasu zdążył już zdobyć oddane grono fanów, które powiększa się z każdym kolejnym odcinkiem. Fani z niecierpliwością wyczekują kolejnych epizodów, zastanawiając się, co słychać u ich ulubionych bohaterów. 

Reklama

W poprzednich odcinkach 54-58 "Zakazanego owocu" doszło do zaręczyn Alihana i Zeynep, a Yildiz postanowiła zakończyć romans z Kemalem. Niestety ich rozmowę podsłuchała pokojówka, więc mężczyzna musiał ratować sytuację, wyjaśniając Halitowi, że jest jej byłym mężem. Tego, co teraz czeka siostry, dowiecie się ze streszczenia 59-63. odcinków serialu "Zakazany owoc"

"Zakazany owoc" odc. 59. streszczenie. Halit chce rozwodu z Yildiz

Kemal wyjawia Halitow całą prawdę o swojej relacji z Yildiz. Gdy Halit dowiaduje się, że Yildiz była żoną Kemala, wyrzuca mężczyznę z lokalu i oznajmia swojej małżonce, że nie chce trwać w małżeństwie. Yidiz prosi go o przebaczenie, jednak ojciec Zehry pozostaje niewzruszony. Kolejnego dnia Yildiz odwiedza Kemala w jego luksusowym domu. Ma do niego pretensje o ujawnienie ich sekretu i gdy ten wyznaje, że chciał zemsty, mówi mu, że był lepszy jako niezamożna osoba. 

Hira przychodzi do domu Alihana, aby wyrzucić mu, że on i jego przyjaciółka ją wykorzystali. "Grała moją przyjaciółkę, ale myślała o tobie! Jesteście obrzydliwi!" - krzyczy zdenerwowana. Brat Zerrin stwierdza, że niczego jej nie obiecywał i chce budować związek z Zeynep. Prosi Hirę, aby wyszła. 

"Zakazany owoc" odc. 60. streszczenie. Hira robi Zeynep awanturę

Hira skarży się Zerrin na Alihana i Zeynep, ponieważ uważa, że zabawili się oni jej kosztem. Siostra mężczyzny jest zaskoczona jego oświadczynami. Wzgardzona Hira kolejnego dnia udaje się do firmy i urządza tam scenę. "Udawałaś moją przyjaciółkę i ukradłaś mojego chłopaka! Zrobiłaś to samo Cemowi!" - krzyczy na Zeynep, więc Alihan wyrzuca ją z budynku.

Aysel oznajmia Yildiz, że widziała ją z Kemalem na pomoście. Naraża się tym siostrze Zeynep, która grozi jej, że wyciągnie konsekwencje, jeśli ujawni jej tajemnicę. Dochodzi do spotkania Zeynep i Cema w restauracji na wybrzeżu. Mężczyzna wprzypuszczał, iż ona i Alihan do siebie wrócą. Okazuje się, że oboje życzą sobie jak najlepiej. 

"Zakazany owoc" odc. 61. streszczenie. Ciąża Yildiz zaskakuje Halita

Alihan i Zeynep jadą na spotkanie z siostrą mężczyzny. Alihanowi zależy na tym, aby Zerrin zaakceptowała jego narzeczoną. Niestety jego starania są bezskuteczne. Kemal tłumaczy siostrze Alihana, że  chciał pokazać prawdziwą twarz Yildiz panu Halitowi”. Sugeruje Zehrze, że nie daje kobietom drugich szans i zbliża się do niej. Tymczasem Alihan zabiera Zeynep do ich nowego domu, który kupił specjalnie dla nich. 

Tymczasem Halit zasypia w łóżku Ender, która postanawia wykorzystać okazję. Kobieta robi sobie z nim zdjęcie i wysyła fotografię do Yildiz. Ta pod wpływem inpulsu, przyjeżdża do jej mieszkania, aby urządzić mężowi awanturę. Mdleje, a w szpitalu okazuje się, że jest w ciąży, a przynajmniej... tak wydaje się Halitowi. 

"Zakazany owoc" odc. 62. streszczenie. Yildiz mówi siostrze, że spodziewa się dziecka

Halit informuje swoje dzieci, że Yildiz spodziewa się jego dziecka. Zehra jest wściekła i uważa, że kobieta wrobiła go w ojcostwo. Ender wraz z bratem i córkami obmyślają plan, jak pozbyć się problemu. Yildiz natomiast oznajmia siostrze, że jest w ciąży. Zeynep nie rozumie jej zachowania, ponieważ pamięta, że para miała się rozstać. Podejrzewa ją o oszustwo.

Hira dostaje wypowiedzenie z pracy, więc po raz kolejny wszczyna awanturę. Uważa, że została zwolniona z uwagi na relację z Zeynep, jednak Hakan tłumaczy, że to z powodu jej zachowania. "Możesz nas pozwać, jeśli chcesz" - mówi oburzonej kobiecie. 

"Zakazany owoc" odc. 63. streszczenie. Ender chce podać Yildiz środki poronne

Alihan zwalnia Emira z pracy, ponieważ dowiaduje się o jego romansie z Lilą. Dochodzi do spotkania Hiry i Zerrin, na którym ta pierwsza skarży się, że Alihan rozwiązał z nią umowę pod wpływem Zeynep. „Nie martw się, sprawię, że Zeynep zapłaci za wszystko” – obiecuje jej przyjaciółka. 

Yildiz robi sobie zdjęcia z Halitem w łóżku i wysyła je do Ender w formie zemsty. Tymczasem była żona mężczyzny spotyka się z Caner i Aysel. Przekonuje pokojówkę do podania Yildiz środka poronnego, mówiąc jej, że pod wpływem jego działania umrze tylko dziecko. Później jednak domyśla się, że partnerka Halita wcale nie jest w ciąży. 

Kiedy i gdzie oglądać serial "Zakazany owoc"?

"Zakazany owoc" to serial, którego emisja odbywa się na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej od poniedziałku do piątku. Najnowszy, 59. odcinek tureckiej produkcji zobaczycie w TVP 2 w poniedziałek, 19 września 2022 o godzinie 17:15. Każdy epizod trwa około 45 minut, a powtórki znajdziecie w serwisie streamingowym TVP VOD.

***

Więcej materiałów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Instagramie Świat Seriali.

Czytaj również: 

"Zakazany owoc" odc. 54-58. Alihan oświadcza się Zeynep

"Love Island". Karolina Gilon przedstawia nowego uczestnika

"Zołza". Królowa seriali zdetronizowana [RECENZJA]

Zobacz także:  

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | streszczenie odcinków | TVP2 | Telewizja Polsat SA | VOD
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama