Zakazany owoc Yasak Elma
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1414
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Ender w końcu zgadza się na rozwód z Alihanem

"Zakazany owoc" to turecki serial obyczajowy, który opowiada historię ubogich sióstr - Zeynep i Yildiz. Kobiety pod względem charakterów różnią się od siebie diametralnie, jednak obie marzą o lepszym życiu w Stambule. Produkcja cieszy się w Polsce ogromną popularnością, a fani z niecierpliwością wyczekują nowych epizodów. Zamieszczamy więc streszczenie odcinków 101, 102, 103, 104, 105 "Zakazanego owocu" i podajemy szczegóły ich emisji.

"Zakazany owoc" (tur. Yasak Elma) to turecka telenowela z 2018 roku, która w TVP emitowana jest od 28 czerwca 2022. Produkcja zastąpiła na antenie Telewizji Polskiej serial "Miłość i przeznaczenie"

Historia sióstr Zeynep i Yildiz, które z dnia na dzień zaczynają obracać się wśród stambulskiej śmietanki towarzyskiej, ekspresowo wciągnęła polskich fanów. W poprzednich odcinkach "Zakazanego owocu" przystojny trener zaczął zalecać się do Yildiz. Pomiędzy Alihanem i Zeynep doszło zaś do kolejnego nieporozumienia, w efekcie czego kobieta zgodziła się na ślub z Dundarem. 

Reklama

Tego, co teraz czeka bohaterów, dowiecie się ze streszczenia odcinków 101-105. "Zakazanego owocu", które prezentujemy poniżej.

"Zakazany owoc" streszczenie odcinka 101. Halit zabrania Yildiz chodzić na siłownię

Kemal zapisuje się na siłownię, aby poznać trenera personalnego, który otwarcie flirtuje z żoną Halita. Apler nie ukrywa przed nim swojej sympatii do Yildiz. Niedługo później do rezydencji przychodzą piękne kwiaty, jednak bukiet niefortunnie przejmuje Halit, który zabrania małżonce dalszego uczęszczania do fitness clubu

Ender dowiaduje się o tym, że Zeynep i Dundar wkrótce wezmą ślub. Podczas rodzinnej kolacji wiadomość ta dociera również do Alihana, który nie może tego zaakceptować. Załamany mężczyzna upija się w swoim domu.

Odcinek 101 "Zakazanego owocu" w TVP2  wyemitowany zostanie w poniedziałek 21.11.2022 o godzinie 17:15. 

"Zakazany owoc" streszczenie odcinka 102. Alihan odradza Dundarowi ślub z Zeynep

Yildiz domyśla się, że to nie Alper wysłał jej kwiaty. Spotyka się z Kemalem, aby wprost powiedzieć mu, co sądzi o jego gierkach. Tymczasem Alihan bezskutecznie próbuje zniechęcić Dundara do ślubu z Zeynep. Gdy ta dowiaduje się o incydencie, postanawia osobiście pouczyć Alihana.

Lila przychodzi do firmy, aby wytłumaczyć Emirowi, dlaczego jej rodzice chcą go poznać. Yildiz namawia Halita na wspólną wyprawę do klubu, jednak na miejscu dochodzi do poważnej awantury. Ender proponuje Kemalowi współpracę, dzięki której uda mu się odzyskać byłą żonę.

  • "Zakazany owoc" odcinek 102. Gdzie i kiedy oglądać?

Odcinek 102 "Zakazanego owocu" w TVP2 wyemitowany zostanie we wtorek 22.11.2022 o godzinie 17:15. 

"Zakazany owoc" streszczenie odcinka 103. Ojciec Yildiz wychodzi z więzienia

Ojciec Yildiz wychodzi z więzienia. Mężczyzna o imieniu Mustafa chce zemścić się na byłej żonie za romans i nieślubne dziecko. Podczas spotkania grozi Asuman, że ją zabije, a następnie pyta o los swojej córki. Przerażona kobieta proponuje mu pieniądze w zamian za darowanie jej życia.

Lila decyduje się opowiedzieć Halitowi o zajściu w sypialni Yildiz. Tłumaczy mu, że widziała tam Kemala, jednak Yildiz w porę udaje się wybrnąć z całej sytuacji. Dundar nie rozumie, dlaczego Zeynep przyjaźni się Hakanem. Jego zdaniem, spędzają razem zbyt dużo czasu. 

  • "Zakazany owoc" odcinek 103. Gdzie i kiedy oglądać?

Odcinek 103 "Zakazanego owocu" w TVP2 wyemitowany zostanie w środę 23.11.2022 o godzinie 17:15. 

"Zakazany owoc" streszczenie odcinka 104. Ender zgadza się na rozwód z Alihanem

Ender ma plan, jak zyskać na rozwodzie z Alihanem. Podczas spotkania z Zerrin obiecuje jej, że zostawi mężczyznę w spokoju, jeżeli tylko siostra Alihana przekaże jej swoje akcje w firmie. Umowa dochodzi do skutku. Chociaż mężczyzna jest nieco zaskoczony takim obrotem spraw, umowa rozwodowa w końcu zostaje podpisana. 

Do domu Halita przyjeżdża rodzina Dundara, aby osobiście poznać Zeynep. Tymczasem Kemal zaczyna mieć poważne problemy finansowe po nieudanej inwestycji. Yildiz szybko zauważa jego nietypowe zachowanie.

  • "Zakazany owoc" odcinek 104. Gdzie i kiedy oglądać?

Odcinek 104 "Zakazanego owocu" w TVP2 wyemitowany zostanie w czwartek 24.11.2022 o godzinie 17:15. 

"Zakazany owoc" streszczenie odcinka 105. Alihan mówi Zeynep, że znów jest singlem

Halit i Alihan dowiadują się, że Zerrin przekazała swoje akcje Ender. Są na nią wściekli, jednak siostra Alihana daje im do zrozumienia, że nie żałuje swojej decyzji. Okazuje się, że kolejnym celem Ender jest zostanie członkiem rady nadzorczej holdingu. Główna zainteresowana wprost mówi o tym Halitowi i składa mu propozycję nie do odrzucenia.

Alihan mówi Zeynep, że znów jest singlem. Kobieta jest zaskoczona, jednak nie porzuca zamiaru wzięcia do ślubu z Dudarem. Caner podejrzewa, że Yildiz i Kemal mogą mieć romans. Swoimi przypuszczeniami dzieli się z Ender.

  • "Zakazany owoc" odcinek 105. Gdzie i kiedy oglądać?

Odcinek 105 "Zakazanego owocu" w TVP2 wyemitowany zostanie w piątek 25.11.2022 o godzinie 17:15. 

***

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Instagramie Świat Seriali.

Czytaj również:

"Zakazany owoc" streszczenie odcinków 96-100. Zeynep planuje ślub z Dundarem

Maciej Kurzajewski ogląda serial "M jak miłość". Robi to dla Kasi Cichopek

Aleksandra Popławska o krok od wpadki. Wszystko przez marynarkę

Zobacz także:

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | Tureckie seriale | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy