Zakazany owoc Yasak Elma

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 1113
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Ali walczy o serce Feridy, Yildiz chce pokrzyżować mu plany

Serial "Zakazany owoc" cieszy się w Polsce niezmienną popularnością. W kolejnym odcinku Hasan Ali wciąż walczy o serce byłej żony. Yildiz mu nie ufa. Która z kobiet ma rację? I co jeszcze wydarzy się w odcinkach 321. i 322. serialu? Uchylamy rąbka tajemnicy.

O czym jest serial “Zakazany owoc"? 

"Zakazany owoc" to turecki serial, który co tydzień gromadzi przed telewizorami miliony fanów na całym świecie. Akcja popularnej telenoweli rozgrywa się w Stambule, a fabuła opowiada o losach dwóch sióstr z ubogiej rodziny, a także ich przyjaciół i wrogów. Główne bohaterki pragną wieść szczęśliwe życie w stolicy, jednak z uwagi na skrajnie różne charaktery, dla każdej z nich oznacza ono co innego.  

Yildiz od początku planuje wzbogacić się poprzez ślub z bogatym, dobrze urodzonym mężczyzną. Natomiast Zeynep ciężko pracuje i nie wyobraża sobie, aby mogła zmienić stan cywilny bez miłości. Czy uda im się spełnić marzenia? Który plan okaże się bardziej skuteczny? Dla wszystkich tych, którzy z niecierpliwością wyczekują nowych epizodów, przygotowaliśmy krótkie streszczenie 321. i 322. odcinka "Zakazanego owocu"

Reklama

“Zakazany owoc": odc. 321. Ali nie poddaje się w walce o Feride 

W 321. odc. serialu "Zakazany owoc" Yildiz wykrada telefon Hasana Alego. Mimo, że jej teściowa jest pod wrażeniem zmiany, jaka zaszła w byłym mężu, Ylidiz mu nie ufa. Instaluje w jego telefonie podsłuch, aby go sprawdzać i udowodnić swoje podejrzenia.  

Tymczasem Omer zatrudnia Zehrę na siłowni. Kobieta jest zadowolona, teraz będzie miała kontrolę nad tym, co robi jej były chłopak. Wciąż jest zazdrosna o to, że ma on kontakt z innymi dziewczynami. Ali zabiera Feridę, teściową Yildiz na rejs pięknym jachtem. Cagatay daje swojej dawnej dziewczynie, Feyzie pracę, a Ender szantażuje księgowego. 

Czytaj też: "Zakazany owoc": Szok! Sekrety rodziny zdradzone, ktoś stworzył o nich serial

“Zakazany owoc": odc. 322. Rejs Hasana z Feride przerywa straż graniczna 

W 322. odc. serialu "Zakazany owoc" Hasan Ali płynie wraz z Feridą w romantyczny rejs jachtem. W pewnym momencie podpływa do nich straż graniczna. Okazuje się, że chodzi o przemyt złota.  

Tymczasem Cagatay próbuje wybadać swoją byłą dziewczynę, Feuzie. Chce się dowiedzieć, czy jest ojcem jej dziecka. Tymczasem po wspólnie spędzonej nocy Ender oświadcza się Kai. Nieufni wobce siebie Hasan Ali, Yildiz i Ender zastawiają na siebie nawzajem pułapkę. W końcu dochodzi do konfrontacji.  

Kiedy i gdzie oglądać “Zakazany owoc"

Serial "Zakazany owoc" w telewizji można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVP2. Emisje odbywają się o godzinie 17:15. Każdy odcinek trwa 45 minut. Oto dni emisji opisanych wyżej odcinków:

  • "Zakazany owoc", odc. 321: emisja w środę, 11 października 2023; 
  • "Zakazany owoc", odc. 322: emisja w czwarek, 12 października 2023.  

Osoby, które nie zdążą na premierę, będą mogły nadrobić zaległości, odtwarzając powtórkę w serwisie streamingowym TVP VOD. Seans każdego epizodu trwa około 45 minut. 

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali

 Czytaj też:

"Dewajtis". Nowy serial hitem TVP. Produkcja podbiła serca widzów

"Zakazany owoc": Yildiz mówi tylko prawdę, a Ali chce odbudować dawną relację

"Klan", odc. 4199. Ledwo do siebie wrócą, a już będą musieli się rozstać

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | streszczenia odcinków | Tureckie seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy