Reklama

Za marzenia

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 376
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Za marzenia": Maja Bohosiewicz wreszcie zostanie żoną ojca swych dzieci!

Tegorocznego Sylwestra Maja Bohosiewicz, czyli Zosia Morawiec z serialu "Za marzenia", z pewnością zapamięta do końca życia. Tego bowiem dnia aktorka wreszcie stanie na ślubnym kobiercu. Nowy Rok powita już jako żona Tomasza Kwaśniewskiego, z którym ma dwoje dzieci.


Maja Bohosiewicz  i Tomasz Kwaśniewski już dwukrotnie szykowali się do ślubu, ale za każdym razem coś stawało im na drodze do ołtarza i odwoływali uroczystość.

Reklama

- Śluby organizowałam już dwa... Wprawdzie żaden nie doszedł do skutku, bo albo ciąża, albo... ciąża człowieka zaskoczy. Mam doświadczenie - napisała właśnie aktorka w mediach społecznościowych i dodała, że tym razem zamierza powiedzieć ukochanemu "tak". 

Jak informuje jeden z dzienników, Maja i jej partner staną na ślubnym kobiercu w ostatni dzień tego roku. To, gdzie odbędzie się ceremonia i wesele, para postanowiła do ostatniej chwili trzymać w tajemnicy przed mediami.

Suknia, w której aktorka wypowie słowa małżeńskiej przysięgi, wisi już w jej szafie...

- Kiedy poszłam wybierać sukienkę, wiedziałam dokładnie, czego szukam. Poinformowałam projektantki, że ma być z tiulowym dołem, na ramiączkach, z gorsetem, nie za biedna, ale nie za zdobna... - relacjonowała na Instagramie swoją wizytę w renomowanym salonie sukien ślubnych.

Maja Bohosiewicz nie może się już doczekać chwili, gdy ukochany założy jej na palec obrączkę, choć jeszcze niedawno mówiła, że jeśli ludzie się kochają i chcą razem iść przez życie, nie potrzebują... kontraktu, bo on wcale nie gwarantuje szczęścia. Podobno na to, by jednak zalegalizowała swój trwający już kilka lat związek z Tomaszem Kwaśniewskim, namówiła ją starsza siostra - Sonia Bohosiewicz, czyli pielęgniarka Wanda Jureczko z "Diagnozy".

Maja i Tomasz są rodzicami 2-letniego Zacharego i rocznej Leonii. Aktorka wyznała niedawno, że jej ukochany, którego pieszczotliwie nazywa Starym, jest fantastycznym ojcem i że codziennie na nowo się w nim zakochuje.

- Fajnie się tak na nowo zakochiwać. Jeszcze fajniej, jak nie trzeba się przy okazji nowej miłości rozwodzić ze starą. I ogólnie polecam zakochiwanie się w ojcach swoich dzieci - żartuje gwiazda serialu "Za marzenia".

31 grudnia Maja Bohosiewicz i Tomasz Kwaśniewski przysięgną sobie dozgonną miłość i wierność. Toast za Nowy Rok wzniosą już jako małżeństwo.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje