Reklama

Za marzenia

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 385
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Za marzenia": Anna Karczmarczyk ciągle spotyka się ze swoim eks!

Anna Karczmarczyk, czyli Anka Wolańska z serialu „Za marzenia”, była kiedyś do szaleństwa – i z wzajemnością - zakochana w Kamilu Kuli, czyli Szczepanie Lipskim z „Na dobre i na złe”. Aktorska para planowała nawet ślub, ale... coś poszło nie tak. Jednak, choć od ich rozstania minęło już kilka lat, wciąż się spotykają!

Anna Karczmarczyk i Kamil Kula jeszcze niedawno świata poza sobą nie widzieli. Uchodzili za jedną z najszczęśliwszych aktorskich par młodego pokolenia, wróżono im wielkie kariery i... cudowne życie we dwoje. Planowali ponoć ślub i, jeśli wierzyć plotkom, byli już nawet po słowie. 

Reklama

Niestety, nad ich związkiem niespodziewanie zawisły czarne chmury.

Dopiero po pewnym czasie wyszło na jaw, że to Kamil Kula podjął decyzję o rozstaniu, bo po prostu stracił głowę dla innej kobiety.

Przystojny aktor zakochał się w Marcie Żmudzie Trzebiatowskiej, czyli Sylwii Kubus z 8. serii "Blondynki".

Anna Karczmarczyk długo leczyła złamane serce.

Było jej bardzo trudno zapomnieć o mężczyźnie, z którym wiązała swe plany na przyszłość, bo niemal codziennie spotykała go na planie "Na dobre i na złe", w którym oboje grali.

Jak swego czasu donosiły tabloidy, to właśnie Ania "załatwiła" Kamilowi angaż w nagrodzonej Złotą Telekamerą "Tele Tygodnia" produkcji - zarekomendowała go, gdy szukano kandydata do roli młodego salowego. Kamil Kula wciela się w Szymona do dziś, Anna Karczmarczyk pożegnała się ze swą postacią - doktor Olą Pietrzak - dwa lata temu.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje