Wszystko przed nami
Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 491
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

To już jest koniec

Tej wiosny rozstajemy się definitywnie z dwoma niesamowitymi serialami. Na pożegnanie zdradzamy, co się wydarzy w finale "Wszystko przed nami" i kultowego "Dr. House'a".

"Wszystko przed nami": Ostatni odcinek 23.04.13

Krwawa rozprawa z przeszłością

W finale Paweł (Aleksy Komorowski) wtajemniczy Agatę (Julia Pogrebińska) w historię poszukiwań zabójcy swojego ojca. Opowie, że nie zdążył spotkać się z żadnym z podejrzanych, bo po tym, jak ich namierzył, zginęli w podejrzanych okolicznościach. - Jestem przekonany, że stoi za tym zleceniodawca, który nie chciał, żeby prawda wyszła na jaw. Ostatnią osobą, od której mogę się dowiedzieć, kto zlecił zabójstwo, jest Starzak (Dariusz Siastacz) - powie. Zaś Antoni przypadkiem znajdzie zdjęcia Pawła i jego matki. Przypomni sobie Bożenę i domyśli się, kim jest Mazur. Uzna, że zabił morderców ojca i na nim też zamierza się zemścić. Dojdzie do bójki...

Reklama

Zaskakujące życzenie córki

Stefan (Piotr Nowak) przypadkiem spotka w sklepie Annę (Gabriela Muskała), przymierzającą kreację sylwestrową. Małek oburzy się, że żona wybiera się na imprezę z Marco (Tadeusz Chudecki). Anna da mu do zrozumienia, że sam mógł ją zaprosić. Stefan będzie próbował naprawić gafę i w ostatniej chwili przyjdzie do żony z zaproszeniem na elegancki bal. Kobieta odmówi i zasugeruje, żeby szukał innego sposobu na odzyskanie jej względów. Zuza (Małgorzata Majerska) nieoczekiwanie powie, że ma jedno życzenie noworoczne - aby rodzice byli razem.

Wyznanie miłości

Marianna (Kasia Figura) będzie źle się czuła, że ukrywa przed córką (Magdalena Łaska) prawdę o ojcu, przez co zamyka jej drogę do szczęśliwego związku. W końcu zdecyduje się powiedzieć Oli prawdę. Młoda Szawarska zrozumie, że Wojtek (Michał Malinowski) jest niewinny. Pójdzie więc do niego z przeprosinami. Szczepański wysłucha jej wyjaśnień i zacznie całować. Pogodzeni i szczęśliwi wyznają sobie miłość i złożą życzenia noworoczne.


"Dr. House": Ostatni odcinek w TVP 2 16.05.13

Następca House’a

W TVP 2 kończy się serial "Dr House". Wkrótce nadejdzie czas, w którym House’a zabraknie w szpitalu Princeton-Plainsboro. Co się z stanie z jego zespołem? Najlepszym kandydatem na szefa oddziału diagnostycznego okaże się Chase (Jesse Spencer). Dziekanem będzie nadal Foreman (Omar Epps). Park (Charlyne Yi) i Adams (Odette Annable) zostaną w zespole. Natomiast Taub (Peter Jacobson) zajmie się wychowywaniem córek.

Fatalna diagnoza

Wilson (Robert Sean Leonard) odkryje, że ma nowotwór. Ta wiadomość wprawi House’a w osłupienie. Onkolog spróbuje specjalnego leczenia. Niestety, nie przyniesie ono rezultatów. Zostanie mu tylko pół roku życia. Gregory nie będzie mógł pogodzić się z tą informacją. Zaś Wilson zrezygnuje z chemioterapii. Przyjaciele postanowią, jak najlepiej wspólnie wykorzystać chwile, które pozostaną Jamesowi.

Śmierć geniusza?

Jeden z psikusów House’a (Hugh Laurie) skończy się interwencją straży pożarnej. Lekarzowi zagrozi powrót do więzienia. Postanowi uciec i ukryje się w opuszczonym budynku, który opanuje pożar. Otumaniony lekami House będzie miał halucynacje, w których zobaczy Kutnera, Amber, Stacy i Cameron. Będzie z nimi rozmawiał i zastanawiał się, czy i dlaczego warto żyć. W tym czasie Wilson i Foreman odkryją, że Gregory gdzieś zniknął i zaczną poszukiwania. Zaś House podejmie decyzję, że jednak nie chce umierać i spróbuje wydostać się z płonącego budynku. Niestety, gdy zbliży się do okna nastąpi silna eksplozja...


Świat Seriali
Dowiedz się więcej na temat: Wszystko przed nami | seriale | Dr House
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy