Reklama

Muhtesem Yüzyil: Kösem

Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1809
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem": Metamorfoza gwiazdy serialu. To przez miłość?

​Nic tak nie dodaje kobiecie urody i nie ujmuje jednocześnie wieku, jak prawdziwa miłość. Widać to wyraźnie na przykładzie Nurgül Yeşilçay. Aktorka, którą od środy możemy oglądać w powtórce drugiego sezonu "Sułtanki Kösem", jeszcze niedawno nie oszałamiała wyglądem.

Owszem, po części to konsekwencja tytułowej roli w serialu "Gülperi", w którym wcielała się w znękaną kobietę po dramatycznych przejściach. 

Reklama

Ale jakaż to różnica w porównaniu z tym, jak prezentuje się teraz! Nurgül zauważalnie odmłodniała, a do tego promienieje kobiecością i seksapilem. 

Ostatnio nawet wrzuciła do Internetu swoje zdjęcie w kostiumie kąpielowym. Stwierdziła bowiem: - Paparazzi ciągle chcą mi zrobić zdjęcie na plaży, a teraz przynajmniej już nie muszą.

Artystka zawdzięcza metamorfozę udanemu związkowi z producentem Necatim Kocabayem. Spotykają się od półtora roku, a od niedawna coraz poważniej wspominają o ślubie (według wstępnych planów ceremonia ma się odbyć w Hiszpanii albo we Włoszech). 

Syn Nurgül Yeşilçay, Osman Nejat, bez problemu zaakceptował wybranka mamy, więc pozostaje tylko trzymać kciuki za szczęście zakochanej pary!


Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje