Wspaniałe stulecie Muhtesem Yuzyıl

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 9957
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie": Sulejman traci przytomność. Czy jest ciężko chory?

„Wspaniałe stulecie” to turecka produkcja, opowiadająca o miłości sułtana Sulejmana Wspaniałego do pięknej Hürrem. W odcinku 253 władca poczuje się gorzej i niespodziewanie zemdleje. Z kolei Selim postanowi ostatecznie rozprawić się z szantażującym go kupcem. Co jeszcze się wydarzy? Prezentujemy opis i streszczenie odcinka 253 serialu "Wspaniałe stulecie".

"Wspaniałe stulecie" to popularny serial turecki, który cieszy się ogromną popularnością w wielu krajach. Podbił również serca polskich widzów. TVP1 po raz pierwszy emitowała w Polsce tę produkcję od października 2014 roku do kwietnia 2016 roku, jednak po latach postanowiła ją przypomnieć. Z tureckim serialem mogą się więc zapoznać także i ci, którzy nie mieli dotąd okazji go obejrzeć. Co wydarzy się w odcinku 253 "Wspaniałego stulecia"? Przedstawiamy streszczenie i opis odcinka.

Reklama

"Wspaniałe stulecie" odc. 253. Streszczenie: Sulejman traci przytomność. Co mu dolega?

Bajazyd dowiaduje się, że to Huricihan doniosła sułtanowi Sulejmanowi o tajemnicy Mustafy. Książę ożenił się potajemnie z Mihrunnisą i ma z nią dziecko. 

Sam sułtan rozkazuje wybudować w stolicy meczet, który ma upamiętnić jego imię. Niestety, niedługo traci przytomność i nie wiadomo dokładnie, co mu dolega.

Tymczasem sułtanka Fatma nawiązuje romans z perskim księciem Elqasem. Czy jej sekret wyjdzie na jaw? Książę Selim z kolei rozkazuje zabić kupca, który go szantażował. Zginąć ma również jego żona.

"Wspaniałe stulecie" odcinek 253. Kiedy i gdzie oglądać?

"Wspaniałe stulecie" to turecka produkcja, która zachwyca nie tylko ciekawą fabułą, ale też wyrazistymi postaciami, pięknymi wnętrzami i wspaniałymi kostiumami. Turecki serial polscy widzowie mogą oglądać zarówno na kanale TVP Kobieta, jak i TVP1. Na antenie TVP1 odcinek 253 "Wspaniałego stulecia" zostanie wyemitowany dnia 2 maja 2023 roku, o godzinie 14:00. Kolejnego dnia o godzinie 6:00 będzie można obejrzeć powtórkę odcinka.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku/Instagramie Świat Seriali.

Czytaj też:

"Swaci": Wojna o wnuczkę w komediowym wydaniu 

"Zakazany owoc": To już koniec serialu? Złe wieści z Turcji 

Robert De Niro gwiazdą serialu kryminalnego "Bobby Meritorious"

Zobacz też: 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy