Wspaniałe stulecie Muhtesem Yuzyıl
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 9975
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie" odc. 280: Wybór następcy i tragedia w pałacu

W odcinku 280. "Wspaniałego stulecia" dojdzie do tragedii. Życie straci jedno z dzieci Sułtana, jednak to dopiero początek tego, co wydarzy się w nowym epizodzie. Sulejman postanowi w końcu wybrać swojego następcę. Czy zostanie nim Bajazyd, a może intryga Ahmeta Paszy doprowadzi do innego scenariusza? Jeżeli chcecie poznać odpowiedź, koniecznie przeczytajcie nasze streszczenie 280. odcinka "Wspaniałego Stulecia".

"Wspaniałe stulecie" jest popularnym tureckim serialem, w którym fani poznają bliżej losy sułtana Sulejmana Wspaniałego, który rządził Imperium Osmańskim nieprzerwanie przez ponad 46 lat. 

Produkcja nawiązuje do historii miłosnej władcy z piękną niewolnicą Roksolaną, która po przyjeździe do haremu postanawia przyjąć imię Hürrem. Dzięki sprytnym intrygom w pałacu udaje jej się zostać jedną z najpotężniejszych sułtanek w historii. 

Reklama

"Wspaniałe stulecie": odcinek 280 streszczenie. Śmierć córki Sulejmana i wybór następcy

W odcinku 280 "Wspaniałego Stulecia" umrze najmłodsza córka sułtana. Chodzi o Raziye, jedyne dziecko Sulejmana i jego nałożnicy Nazenin Hatun. Dla wielu osób będzie to ogromny cios, jednak śmierć dziewczynki będzie tylko jednym z wielu ważnych zdarzeń w tym epizodzie tureckiego serialu

Sułtan wybierze swojego następcę, lecz jego decyzja będzie dość zaskakująca. Wszystko z uwagi na fakt, iż Ahmetowi paszy uda się wmówić Sulejmanowi, że to Bajazyd wsparł buntowników. Syn władcy zostanie wezwany do stolicy, a na jego szybki powrót nalegać będzie również Hürrem. Książę będzie jednak zwlekał z powrotem, a Sulejman w końcu postanowi, że jego miejsce na czele Imperium Osmańskiego obejmie Selim. Czy Bajazyd pogodzi się z decyzją ojca? A może zawalczy o władzę z bratem?

"Wspaniałe stulecie": odcinek 280. Gdzie i kiedy oglądać?

"Wspaniałe stulecie" w telewizji regularnie oglądać można w TVP Kobieta. Emisja odcinka 280 odbędzie się tam w sobotę, 29 kwietnia 2023 roku o godzinie 11:00, a powtórka dostępna będzie na tym samym kanale o godzinie 19:30. 

Wszystkie epizody serialu (w tym m.in. odcinek 280 "Wspaniałego Stulecia") dostępne są również na platformie streamingowej TVP VOD, a na jeden seans trzeba przeznaczyć około 60 minut. 

Czytaj również:

Beata Kozidrak potwierdziła radosne wieści. Jest zaręczona

"Porady na zdrady 2". Kontynuacja hitu, który pokochały miliony Polaków

Miał 15 lat, gdy podbił serca Polaków. Adrian Makar zmienił się nie do poznania

Zobacz także:


swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy