Wspaniałe stulecie Muhtesem Yuzyıl
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 9979
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie". Nurbanu wysyła szpiega - nałożnicę do Bajazyda

W odcinku 285 "Wspaniałego stulecia" bohaterowie będą musieli poradzić sobie z konsekwencjami ostatnich wydarzeń. Hürrem wyśle Bajazydowi nałożnice, a jedna z nich będzie szpiegiem od Nurbanu. Czy oczaruje księcia? W nowym odcinku "Wspaniałego stulecia" do Selima zostanie wysłany doradca, aby złagodzić konflikt między braćmi. Czy uda mu się zmienić myślenie księcia?

"Wspaniałe stulecie" jest telenowelą i serialem kostiumowym opowiadającym o losach sułtana Sulejmana i sułtanki Hürrem. Kobietę poznajemy jako jedną z nałożnic sułtana - Roksolanę, która rozkochuje w sobie wielkiego władcę. 

We "Wspaniałym stuleciu" najważniejszym wątkiem jest miłość między niewolnicą, a sułtanem. Hürrem tak mocno rozkochuje w sobie Sulejmana, że staje się jego jedyną kobietą, całkowicie zmienia rolę haremu. Oprócz tego kobieta wykazuje się sprytem i przebiegłością, knuje różne intrygi względem innych oraz udziela się w sprawach politycznych Imperium Osmańskiego.

Reklama

Odcinek 285 "Wspaniałe stulecie" - streszczenie

W odcinku 285 "Wspaniałego stulecia" Bajazyd nadal będzie opłakiwać śmierć ukochanej Huricihan. Przypomnijmy, że książę oskarża o zabójstwo Ranę, a to Nurbanu jest winna zbrodni. W odcinku 284 Hürrem poznała prawdę, jednak była szantażowana przez młodą sułtankę.  

W związku z żałobą  Bajazyda w odcinku 285 "Wspaniałego stulecia" Hürrem wyśle synowi nałożnice na pocieszenie, jednak nawet one nie poprawią księciu humoru. Jedną z nałożnic będzie Defne – szpieg wysłany przez Nurbanu.  

W odcinku 285 "Wspaniałego stulecia" konflikt Bajazyda i Selima będzie nadal trwać. W celu jego złagodzenie Hürrem i Rüstem pasza wyślą doradcę Bajazyda do Selima, aby ten przeszkodził w intrygach między braćmi. 

W nowym odcinku Selim otrzyma drogie prezenty od Yasefa Nassiego, który jest kupcem. W odcinku 285 "Wspaniałego stulecia" do haremu Nurbanu przybędzie Fahrye, aby pozbyć się młodej sułtanki. Czy zrobi to już w odcinku 285?  

Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć odcinek 285 "Wspaniałego stulecia"?

Odcinek 285 "Wspaniałego stulecia" będzie można obejrzeć już 4 maja, czyli w czwartek. Nowy odcinek będzie transmitowany zarówno w TVP1, jak i w TVP Kobieta. 

Odcinek 285 "Wspaniałego stulecia" będzie transmitowany o godzinie 11:00 oraz o 19:30 w TVP Kobieta, a także o 14:00 w TVP1. Powtórki wszystkich odcinków "Wspaniałego stulecia" są dostępne na platformie streamingowej TVP VOD. Jeden odcinek "Wspaniałego stulecia" trwa około 60 minut. 

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.  

CZYTAJ TAKŻE:

"Czarne lustro" wraca do Netfliksa z szóstym sezonem. Jest pierwszy zwiastun!

"Akacjowa 38": Odcinki 82-86. German zrywa z Manuelą

"Barwy szczęścia": Odcinek 2815. Nie pozwoli jej odejść. Pobije ją do nieprzytomności

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy