Reklama

Muhtesem Yuzyıl

Wspaniałe stulecie

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 8858
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie": Hürrem wyda córkę za mąż!

Rustemowi bardzo zależy na ślubie z Mihrimah. Jednak dziewczyna nie ma zamiaru za niego wychodzić. Wciąż marzy o tym, że Bali bej odwzajemni jej miłość. Prosi ojca, by pozwolił na wyjazd do Edirne, ponieważ chce odwiedzić matkę.


Reklama


Miłość sprzed lat

Tymczasem Hurrem pragnie, by córka raz na zawsze zapomniała o Bali beju. Postanawia przekonać ją, że mężczyzna jej nie kocha. Sprzyja jej fakt, że na horyzoncie przystojniaka pojawia się Silvia, jego dawna kochanka z Włoch. Okazuje się, że uczucie, które ich kiedyś łączyło, przetrwało próbę czasu.

Bez szans

Mihrimah odkrywa, że jej ukochany spotyka się z inną. Najpierw każe go śledzić, a potem zleca porwanie rywalki! Grozi Sylvii i domaga się od niej, by natychmiast wyjechała z Konstantynopola i zostawiła Baliego beja. Hurrem jest przerażona desperacją córki. Organizuje spotkanie z mężczyzną dzięki któremu Mihrimah uświadamia sobie, że traci czas, licząc na szczęście u jego boku.

Młoda sułtanka jest zrozpaczona. Dlatego zgadza się zostać żoną Rustema paszy. Mężczyzna musi jednak wcześniej rozwieść się z Nigar. Kobieta nie potrafi się z tym pogodzić. Tłumaczy mu, że Mihrimah go nie kocha, dlatego nie da mu szczęścia. Rustem nie chce słuchać słów prawdy, dlatego bije była żonę.

Nieudana intryga

Ślub Mihrimah i Rustema staje pod znakiem zapytania, gdy złośliwa Szach rozpuszcza plotkę, że mężczyzna zaraził się dżumą. Wszyscy w pałacu boją się wybuchu epidemii. W końcu przyjeżdża tam medyk i bada Rustema. Okazuje się, że narzeczony Mihrimah jest zdrów jak ryba.

Rozpacz matki

Osamotniona Nigar cierpi z powodu rozłąki z córką, którą Rustem zabrał ze sobą. Odwiedza Nasuha i prosi go o pomoc w odnalezieniu dziewczynki. Tymczasem jej były mąż zostaje napadnięty w drodze do Konstantynopola.

Małżeństwo bez miłości

Plan Hurrem udaje się i nadchodzi dzień zaślubin jej córki. Zrezygnowana Mihrimah zostaje żoną Rustema. Tego samego dnia odbywa się uroczystość obrzezania księcia Dżingahira i Bajazyda. Niedługo po ślubie córka sułtana rodzi Aye Humaah.

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wspaniałe stulecie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje