Muhtesem Yuzyıl

Wspaniałe stulecie

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 8764
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie": Hürrem jest brunetką!

Czy nowy kolor włosów Meryem Uzerli to zmiana na lepsze? Nie podejmujemy się oceniać.

Wygląda na to, że Meryem Uzerli wzięła sobie do serca przytyki fanów.

Reklama

Wielbiciele wypominali jej ostatnio, że z mocnym makijażem i widocznymi efektami zabiegów kosmetycznych aktorka coraz bardziej upodabnia się do kosmitki.

Meryem postanowiła odzyskać świeży, dziewczęcy wygląd - akurat na 35. urodziny, które niedawno świętowała. Na pierwszy ogień poszły włosy.

Sułtanka Hürrem ze "Wspaniałego stulecia" pożegnała rude pukle, farbując je na ciemny kolor! Zmieniła też styl malowania się, co od razu ją odmłodziło.

Zmiana aparycji wiąże się także z zawodowymi planami aktorki. Meryem pracuje obecnie na planie filmu "Kovan", gdzie wciela się w zwyczajną, prostą dziewczynę doglądającą pszczół w pasiece. Z ciemnymi włosami, bez tuszu do rzęs o wiele bardziej pasuje do tej roli.

Przy okazji podczas zdjęć wyszło na jaw, że Meryem Uzerli panicznie boi się żądlących owadów, ale dzielnie walczy z obawami. Odbyła szereg rozmów z autentycznymi pszczelarzami, co pomogło jej przełamać strach.

Zresztą obecnie aktorka ma zupełnie inne powody do obaw. Pod koniec sierpnia jej matka, Ursula, miała w Niemczech groźny wypadek samochodowy, po którym trafiła do szpitala. Zdaje się, że prace nad filmem trzeba będzie na razie zatrzymać.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje