Wspaniałe stulecie Muhtesem Yuzyıl

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 9959
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie": Hurrem chce pogodzić Selima z Bajazydem

W poprzednim odcinku sułtan Sulejman godzi się z księciem Bajazydem. Nurbanu znów jest świadkiem zdrady Selima z kolejną nałożnicą, a Barbarossa umiera otruty przez Rustema. Plan Hurrem się powiódł. Do czego jeszcze jest zdolna ta kobieta? Co wydarzy się na dworze sułtana w 240. odcinku „Wspaniałego stulecia”?

"Wspaniałe stulecie" to serial emitowany w Telewizji Polskiej, opowiadający o losach sułtana Sulejmana. Był to najdłużej panujący władca w całym imperium Osmańskim. Co dzieje się na jego dworze? Czy jako władca radzi sobie ze wszystkimi problemami? Poznajmy streszczenie 240. odcinka serialu.

"Wspaniałe stulecie": o czym opowiada serial

Historia skupia się na losach władcy imperium Osmańskiego, sułtana Sulejmana. Pokochał on pewnego razu niewolnicę Roksolanę, której nadano nowe imię - Hurrem. To właśnie ona zrewolucjonizowała harem w ówczesnym imperium.

Reklama

Z biegiem lat Hurrem zdecydowała coraz bardziej podporządkować imperium pod jej wizję. Sułtan nie jest świadomy jej gry. Kobieta za wszelką cenę chce osiągnąć swój cel. Pomagają jej w tym zaufani ludzie.

"Wspaniałe stulecie": odc. 240. Streszczenie i opis odcinka

Mustafa ogłasza, że popiera kandydaturę Turgut Reisa na stanowisko admirała floty. Nie zostaje on jednak wybrany. Sułtan zdecydował nominować Mehmeta Sokollu. Hurrem stara się pogodzić Semira z Bajazydem. Ten drugi jednak jest bardziej zajęty swoją kochanką. Regularnie spotyka się z Huricihan.

"Wspaniałe stulecie": odc. 240. Kiedy i gdzie oglądać serial?

240. odcinek "Wspaniałego stulecia" pojawi się w telewizji już w poniedziałek, 20 marca. Jego emisja nastąpi o godzinie 11:00 oraz 19:30 na antenie TVP Kobieta. Na powtórki będziemy zmuszeni trochę czekać. Na stacji TVP1 tego dnia wyemitowany zostanie dopiero epizod 222 oraz 223.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Instagramie Świat Seriali.

***

Zobacz też:

"Akacjowa 38": Hermania popełnia samobójstwo. Pablo wyjawia tajemnicę Leonor

"Na Wspólnej": Odcinek 3592. Michał wściekły! Między nim a Igą dojdzie do awantury

"Na dobre i na złe": Odcinek 878. Dylemat Oleny! Zdecyduje się na szczerą rozmowę z Artiomem

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama