Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12714
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3592. Michał wściekły! Między nim a Igą dojdzie do awantury

W 3592. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 20 marca, o 20.15 w TVN) sporo kłopotów czeka Michała. Brzozowski dowie się, że wspólnicy planują... sprzedać firmę. Nerwowo będzie także w domu - mężczyzna będzie miał dość Igi, która nie dba o siebie i wciąż naraża ich dziecko na niebezpieczeństwo.

"Na Wspólnej": Odcinek 3592. Kolejne kłopoty Michała

W 3592. odcinku "Na Wspólnej" Zdybicka z Maksem i Izą decydują o sprzedaży firmy, Michał jest zszokowany i wściekły! Tymczasem Przybysz prowadzi śledztwo w sprawie zaginięcia kilkuletniej dziewczynki. Ustala, że to porwanie. Michał awanturuje się z Igą, że stresującą pracą naraża ich dziecko! 

"Na Wspólnej": Odcinek 3592. Jak Kamil radzi sobie na odwyku?

Terapeutka Jagna podejrzewa, że Kamil pił podczas terapii - bada go alkomatem. Hoffer jest trzeźwy. Niestety koleżanka Kamila nie ma tyle siły co on. Jagna wyrzuca ją z ośrodka za picie...

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3592. Antosia zakocha się w modelu?

Antosia asystuje Janowi podczas sesji zdjęciowej z młodym chłopakiem. Model jest bardzo spięty - w końcu się poddaje. Antosia prosi Jana, by pozwolił jej popracować z Dawidem. Efekty ich sesji są zaskakująco dobre, bo między młodymi wyraźnie iskrzy.

"Na Wspólnej": Odcinek 3592. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3592. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w poniedziałek 20 marca, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy