Reklama

Muhtesem Yuzyıl

Wspaniałe stulecie

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 8840
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie": Dokument o Meryem Uzerli!

​Czekacie na nowy serial z udziałem Meryem Uzerli? Wcześniej obejrzycie dokument o niej.


ReklamaPikantne szczegóły?

To nie żart. Powstaje filmowa opowieść o karierze rudowłosej gwiazdy "Wspaniałego stulecia". Przyjrzymy się z bliska zarówno jej raptownemu wzlotowi ku wielkiej sławie, jak i równie spektakularnemu upadkowi.

Meryem Uzerli opowie szczerze, ile wysiłku kosztował ją powrót do normalnego życia. Zdradzi także, czemu mimo wszystko zdecydowała się wrócić przed kamerę.

Siłą rzeczy nasuwa się pytanie, czy film ujawni pikantne szczegóły głośnego romansu aktorki z biznesmenem Canem Ateşem.

To akurat wydaje się wątpliwe, ponieważ po ich burzliwym rozstaniu Meryem nie życzy sobie, by w ogóle wymieniano przy niej to nazwisko. Jak twórcy dokumentu poradzą sobie z tą przeszkodą, zobaczymy...

No właśnie, kiedy?

Telewizyjna emisja opowieści o niezapomnianej Hürrem planowana jest tuż przed premierą "Królowej nocy", nowego serialu z Meryem Uzerli w roli głównej. Termin jednak bez przerwy się odwleka.

Telenowela pierwotnie wystartować miała we wrześniu, potem mówiło się o grudniu, teraz zaś realnym terminem wydaje się styczeń przyszłego roku.

Jeśli do tego weźmiemy pod uwagę plotki o nieustannych przetasowaniach wśród ekipy, można zwątpić, czy ten serial w ogóle kiedykolwiek powstanie...


KLC

Dowiedz się więcej na temat: Wspaniałe stulecie | Maryem Uzerli

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje