Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
Ocena
serialu
4
Przeciętny
Ocen: 143
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Władca pierścieni: Pierścienie Władzy": Co wiadomo na temat drugiego sezonu?

Serial "Władca pierścieni: Pierścienie Władzy" był jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji ubiegłego roku. Mimo niezbyt entuzjastycznego odbioru widzów oraz krytyków, prace nad kolejnymi seriami są w toku. Co wiadomo na temat drugiego sezonu?

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy": O czym opowiada serial?

"(...) Serial Amazon Studios po raz pierwszy przeniesie na ekran heroiczne legendy Drugiej Ery Śródziemia. Akcja tego epickiego dramatu rozgrywać się będzie tysiące lat przed wydarzeniami znanymi z 'Hobbita' i 'Władcy pierścieni'. Zabierze widza do świata, w którym wykuwane były potężne siły, królestwa zmierzały w stronę swojej chwały, ale i upadku, niezwykli bohaterowie stawali przed próbami, nadzieja wisiała na cieniutkim włosku, a najwięksi złoczyńcy, jacy kiedykolwiek powstali spod pióra Tolkiena, zagrażali światu pogrążeniem go w ciemności" - można przeczytać w oficjalnym opisie serialu.

Reklama

Morfydd Clark o drugim sezonie

Trwają obecnie prace nad drugim sezonem serialu. Wiadomo również, że władze Amazona planują również trzeci sezon. Do sieci trafia coraz więcej informacji dotyczących nowych odcinków. Niedawno niedawno serialowa Galadriel, aktorka Morfydd Clark, opowiedziała nieco o tym, czego mogą się spodziewać widzowie w nowym sezonie. 

Aktorka przyznała, że jej bohaterka "zapozna się" z jednym z pierścieni, które odgrywały tak ważną rolę w książkach Tolkiena. "Kiedy skończyliśmy Sezon 1, pierścienie były tworzone i wiedzieliśmy, że to będzie ogromna zmiana dla Śródziemia. [Galadriela] będzie częścią tej zmiany, ponieważ ma swój własny pierścień" - mówiła w rozmowie z potalem Deadline.

W drugim sezonie powróci większość obsady. Do ekipy dołączyły również nowe nazwiska. Jedną z gwiazd produkcji będą m.in. Ciarán Hinds (nominowany do Oscara i Nagrody NAFTA za występ w filmie "Belfast"), Rory Kinnear (znany z roli Billa Tannera w filmach o Jamesie Bondzie - "Quantum of Solace", "Skyfall" i "Spectre") czy Tanya Moodie (uznana brytyjska aktorka, zwyciężczyni nagrody BAFTA za rolę Meg w serialu "Matki").

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy": Kiedy premiera drugiego sezonu?

Dokładna data premiery drugiego sezonu nie jest jeszcze znana. Można się jednak spodziewać, że nowe odcinki serialu trafią na platformę Amozon Prime na przełomie roku.  swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama