Wielkie kłamstewka Big Little Lies
Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 92
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wielkie kłamstewka": Zoë Kravitz rozwiodła się z Karlem Glusmanem

Krótko trwające małżeństwa nie są w show-biznesie czymś wyjątkowym, rekordziści rozwodzili się już po kilku dniach od ślubu. Zoë Kravitz i Karl Glusman wytrzymali ze sobą dłużej, bo 18 miesięcy. Na początku tego roku aktorska para się rozstała, a teraz właśnie sfinalizowała rozwód.

Zoë Kravitz i Karl Glusman: Początek wielkiej miłości?

Miała być wielka miłość, a wyszła wielka klapa. Gwiazda serialu "Wielkie kłamstewka" Zoë Kravitz oficjalnie jest już singielką. Jej związek z aktorem Karlem Glusmanem zaczął się w 2016 roku, a trzy lata później para wzięła kameralny ślub. Ceremonia odbyła się w paryskim domu ojca aktorki, Lenny’ego Kravitza.

Choć w czerwcu 2020 roku z okazji pierwszej rocznicy ślubu małżonkowie opublikowali na Instagramie wspólne romantyczne zdjęcia, w poście zamieszczonym przez Glusmana można już było wyczuć, że nie wszystko układa się między nimi idealnie.

Reklama

Ale już kilka miesięcy później okazało się, że Zoe Kravitz nie chce już niczego z nim pokonywać, bo 23 grudnia złożyła wniosek o rozwód, a na początku roku para ogłosiła oficjalnie swoje rozstanie.

Rozwód i nowy romans?

Wiele wskazuje na to, że Zoe długo nie będzie singielką, bo paparazzi ostatnio kilka razy sfotografowali ją w Nowym Jorku w towarzystwie Channinga Tatuma. Para od dłuższego czasu pracuje razem nad nowym filmem "Pussy Island", w którym Kravitz debiutuje jako reżyserka, a Tatum będzie grał główną rolę, oboje są także współautorami scenariusza. Film opowiada historię Fridy, młodej kelnerki pracującej w jednym z barów Los Angeles, która ma swój cel - zdobyć serce filantropa i miliardera Slatera Kinga (w tej roli wystąpi Channing Tatum). Dziewczyna dostaje się do kręgu jego najbliższych przyjaciół i dostaje zaproszenie na wspólny wyjazd na jego prywatną wyspę, podczas którego zamierza go w sobie rozkochać. Pomimo romantycznej scenerii, lejącego się szampana i nocnych potańcówek Frida wyczuwa, że na tej wyspie jest coś więcej, niż widać na pierwszy rzut oka. Coś, co ją niepokoi.

Zobacz też: "Przyjaciółki" powracają! Co wydarzy się w nowym sezonie?

Debiut reżyserski Zoë Kravitz

Pracę nad swoim debiutem reżyserskim Kravitz zaczęła już w 2017 roku. Jak zdradziła w wywiadzie dla serwisu Deadline, od początku wiedziała, że główną rolę męską ma zagrać Channing Tatum. Czy oprócz zawodowej i koleżeńskiej relacji Kravitz i Tatuma połączyło coś więcej? Jeśli tak, pewnie szybko się o tym dowiemy. (PAP Life)

ina/ gra/

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Zoe Kravitz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy