Wielkie kłamstewka Big Little Lies
Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 92
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wielkie kłamstewka" powrócą z trzecim sezonem! Nicole Kidman potwierdza

"Wielkie kłamstewka", z Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Laurą Dern i Zoë Kravitz w rolach głównych, to jeden z największych hitów HBO. Produkcja zakończyła się na drugim sezonem, a fani już pogodzili się z myślą, że historia dotarła do końca. Niespodziewanie, Nicole Kidman zapowiedziała, że powstanie trzeci sezon.

"Wielkie kłamstewka": O czym jest serial?

To historia o pozornie idealnym życiu na amerykańskich przedmieściach opowiedziana oczami kobiet. W spokojnym, nadmorskim miasteczku pełnym ukrytych konfliktów i pilnie strzeżonych tajemnic dochodzi do tragedii, co uruchamia lawinę podejrzeń i spekulacji. Pojawia się podejrzenie, że mogło mieć to coś wspólnego z napięciami, które pojawiły się pomiędzy matkami dzieci z lokalnej szkoły.

Serial "Wielkie kłamstewka" w przewrotny sposób ukazuje wyzwania, z jakimi muszą mierzyć się na co dzień kochające matki, za wszelką cenę próbujące zapobiec wkroczeniu w ich życie chaosu. Produkcja podejmuje temat mitu perfekcyjnego rodzinnego życia i sprzeczności, jakie kryją się za misternie skonstruowanymi fasadami domów, małżeństw i przyjaźni. 

Reklama

"Wielkie kłamstewka": Zoe Kravitz o powrocie do serialu

Drugi sezon serialu trafił na HBO latem 2019 roku. Od tamtej pory fani zastanawiali się czy zobaczą jeszcze swoje ulubione bohaterki na ekranie. Obsada na przestrzeni ostatnich lat była pytana o możliwość kontynuacji serialu HBO i odpowiadała ostrożnie, lecz wątpliwie.

W 2022 roku jedna z gwiazd serialu, Zoe Kravitz, stwierdziła, że powrót do Monterey jest wysoce nieprawdopodobny. Aktorka, który wcielała się w postać Bonnie, wyjaśnia, że chociaż dużo mówi się o potencjalnej kontynuacji, nie byłoby w porządku ją tworzyć bez reżysera Jean-Marca Vallée, który zmarł w grudniu 2021 roku.

"(...) Dużo rozmawialiśmy o zrobieniu trzeciego sezonu. Niestety, Jean-Marc Vallée, nasz niesamowity reżyser, zmarł w zeszłym roku. To bolesne. Nie wyobrażam sobie dalszego działania bez niego. Naprawdę był wizjonerem tego serialu (...) - wyznała. 

"Wielkie kłamstewka": Nicole Kidman na dobrą wiadomość dla fanów

Fani pogodzili się już z myślą, że "Wielkie kłamstewka" nie powrócą już na ekrany. Niespodziewanie, Nicole Kidman powiedziała, że powstanie trzeci sezon serialu. Podczas niedawnego spotkania z fanami została zapytana o swoją ulubioną rolę. Jako pierwszą wymieniła "Moulin Rouge", a następnie "Wielkie kłamstewka". 

"Uwielbiałam 'Wielkie Kłamstewka', ponieważ pojawiły się w moim życiu, kiedy urodziłam dzieci i myślałam, że przejdę na emeryturę, a potem nadeszła ta sytuacja, że razem z Reese Witherspoon mogłyśmy wyprodukować ten serial" - wyznała aktorka.

Wypowiedź Kidman została przyjęta z wielkim entuzjazmem widowni. Jednak chyba nikt nie spodziewał się, że gwiazda serialu potwierdzi powstanie kolejnego sezonu. "A potem wy wszyscy go obejrzeliście i sprawiliście, że stał się wielkim sukcesem. A my dostarczymy wam 3. sezon, tak dla waszej wiadomości" - dodała ku zaskoczeniu publiczności.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Nicole Kidman | Wielkie kłamstewka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy