Wielka woda
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 202
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wielka woda": Widzowie nie mogli rozpoznać Anny Dymnej!

Wielu widzów nie poznało Anny Dymnej w "Wielkiej wodzie". Twórcy serialu pokazali właśnie, jak wyglądało tworzenie jej charakteryzacji. "My mieliśmy jedno, duże zadanie" - słyszymy na nagraniu opublikowanym w sieci.

Wielu widzów przeżyło szok, gdy na początku października do sieci trafiły zdjęcia odmienionej Anny Dymnej. Szybko okazało się, że to tylko kreacja stworzona na potrzeby serialu "Wielka woda"

71-letnia aktorka wcieliła się w nim w Lenę Tremer – matkę głównej bohaterki. We wtorek Netflix opublikował w mediach społecznościowych nagranie ukazujące kulisy tworzenia charakteryzacji dla gwiazdy polskiego kina.

Reklama

Okazuje się, że charakteryzacja dla Dymnej była tworzona przez miesiąc. Do "pogrubienia" odgrywanej przez nią postaci wyprodukowano specjalny kostium z pianki i watoliny.

"Wielka woda": Internauci są zachwyceni kreacją Anny Dymnej

Charakteryzacja Anny Dymnej w serialu "Wielka woda" zachwyciła internautów. Niektórym trudno było ją rozpoznać. Użytkownicy sieci zwrócili również uwagę na ogromny talent aktorski, którym może pochwalić się artystka.

"Wielka woda" hitem Netfliksa

"Wielka woda" to nowy serial, który inspirowany jest wydarzeniami z lipca 1997 roku, gdy Wrocław nawiedziła Powódź Tysiąclecia. 

Główną bohaterką sześcioodcinkowego dramatu katastroficznego jest Jaśmina Tremer (Agnieszka Żulewska) - wybitna hydrolożka. Kobieta zostaje nagle wezwana do sztabu kryzysowego w stolicy Dolnego Śląska. Jaśmina zamierza zrobić wszystko, aby uratować miasto i jego mieszkańców przed skutkami powodzi. 

RMF
Dowiedz się więcej na temat: wielka woda | Anna Dymna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy