Wielka woda
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 202
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wielka woda": "Niech się ogląda w całym świecie!". Maciej Stuhr zachwycony

Serial "Wielka woda" odnosi sukcesy na całym świecie, a o produkcji napisał również Maciej Stuhr. Choć "nie lubi pisać, o tym o czym piszą wszyscy" teraz zrobił wyjątek!

"Bardzo nie lubię pisać o tym, o czym piszą wszyscy, ale tym razem muszę. Serial 'Wielka Woda' jest produkcją pod niemal każdym względem wyjątkową, spektakularną i - idę o zakład! - ponadczasową. Czapki z głów dla tych wszystkich artystów, ale także ludzi biznesu filmowego, że udało się przekroczyć granice naszej produkcyjnej wyobraźni" - pisze w poście na Facebooku Maciej Stuhr.

Wielkie wrażenie na aktorze zrobiła także praca jego kolegów i koleżanek po fachu. Słowa uznania skierował także w stronę scenografów!
"Pozdrawiam wszystkich kolegów aktorów- jesteście wszyscy zachwycający! Aż strach wymieniać, bo wstyd kogoś pominąć. Reżyserzy, scenarzyści, producenci, operatorzy, no i chyba jednak muszę napisać: PRZEDE WSZYSTKIM scenografowie...! Kłaniam się Wam wszystkim w pas! Niech się ogląda w całym świecie! Duma!!!" - kończy aktor.

Reklama

"Wielka woda": Przede wszystkim ludzkie historie

Centralną historią w 'Wielkiej wodzie" nie jest sama powódź - to raczej temat poboczny, który jest pretekstem do ukazania ludzkich historii, rodzinnej katastrofy i tego, jak bohaterowie próbują w pewien sposób scalić ją z powrotem.

"Mnie się wydaje, że tylko i wyłącznie skupiając się na konkretnych bohaterach i tworząc konkretny dramat międzyludzki, który jest komunikatywny dla widza. Powódź nie jest jak gdyby głównym tematem, tylko zapalnikiem, tłem i powodem do rozegrania się historii między bohaterami. Nie da się opowiedzieć wszystkiego o powodzi w jednym serialu, ani w dwóch, ani w trzech" - zaznacza Jan Holoubek.

"Wielka woda": O czym opowiada serial?

"Wielka woda": Opowieść o powodzi 1997 roku Lipiec 97 roku, wielka fala powodziowa zbliża się do Wrocławia. Lokalne władze w poszukiwaniu rozwiązania ściągają do miasta wykwalifikowaną hydrolożkę, Jaśminę Tremer. Czy Jaśmina poradzi sobie z żywiołem, biurokracją i mętną przeszłością?

Zobacz też:

"Wielka woda" hitem w 78 krajach! Serial obejrzano w 10 mln gospodarstw

"Wielka woda": Polityk z sercem. Tomasz Schuchardt o roli w hicie Netfliksa!

Blanka Kot podbija Netflix. Córka Tomasza Kota zagrała w serialu "Wielka woda"

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Wielka woda | Maciej Stuhr | Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama