Wielka woda
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 203
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Blanka Kot podbija Netflix. Córka Tomasza Kota zagrała w serialu "Wielka woda"

Blanka Kot poszła w ślady znanego ojca. Córka Tomasza Kota zadebiutowała przed kamerą w nowym serialu "Wielka woda" jako nastoletnia Klara Marczak. Pomimo braku doświadczenia, jej pasja i profesjonalne podejście do pracy przy produkcji Netflixa zostały docenione przez kolegów z planu. Co wiadomo na temat Blanki Kot i czy gdzieś jeszcze można ją zobaczyć?

Blanka Kot (15 l.) to nowa twarz w branży filmowej, która ma szansę podbić serca polskich i zagranicznych fanów. Córka Tomasza Kota zadebiutowała jako aktorka w roli Klary Marczak w serialu Netflixa "Wielka woda", inspirowanym tak zwaną powodzią tysiąclecia z 1997 roku. 

Produkcja na platformie streamingowego giganta w ponad 190 krajach dostępna jest od środy 5 października i pomimo krótkiego czasu zdążyła już zebrać pozytywne recenzje. Doceniana jest zresztą również sama Blanka Kot, która w "Wielkiej wodzie" miała okazję zagrać u boku gwiazd takich jak: Anna Dymna, Jerzy Trela czy Agnieszka Żulewska.

Reklama

Blanka Kot w serialu "Wielka woda". Młoda aktorka chwalona za profesjonalizm

Doświadczeni koledzy nie ukrywają, że praca na planie "Wielkiej wody" z młodą aktorką była dla nich przyjemnością z uwagi na zaangażowanie i profesjonalne podejście Blanki Kot. 

Pubicznie pochwalił ją m.in. Tomasz Schuchardt, odtwórca roli jej serialowego ojca - wicewojewody Jakuba Marczaka. Artysta w wywiadzie z Gazetą.pl zdradził, że spotkanie z córką Tomasza Kota przyniosło mu dużo zawodowej satysfakcji: 

Agnieszka Żulewska dodała z kolei, że jej zdaniem Blanka Kot "jest osobą bardzo dojrzałą, ale też dziecinną w takim najpiękniejszym sensie tego słowa. Taką czystą". Artystka dostrzegła w niej coś ujmującego. Wiele więc wskazuje na to, że przed nastolatką świetlana przyszłość. 

15-letnia debiutantka wyjawiła na premierze serialu, że otrzymała od taty pewne rady dotyczące jej debiutanckiej roli, starała się jednak samodzielnie podejść do pierwszej w karierze kreacji.

"Nie ćwiczyliśmy nic z tatą, ale oczywiście dawał mi jakieś wskazówki. (...) Dostawałam od niego trochę porad, ale ogólnie starałam się sama wymyślić sobie Klarę w głowie" - powiedziała Blanka Kot.

Córka Tomasza Kota wyrasta na piękność. Na ściance pozowała razem z ojcem

Na konferencję prasową promującą nowy serial Netfliksa Blanka Kot przyszła ze swoim znanym ojcem. Tomasz Kot towarzyszył córce podczas pozowania do zdjęć i wyglądał na bardzo dumnego. 

15-latka, która zdecydowała się rozwijać karierę w branży filmowej, na wydarzeniu pokazała się w prostej stylizacji. Miała na sobie casualową czarną koszulkę na cienkich ramiączkach i spódniczkę w kratę. Pomimo młodego wieku i niewyszukanego stroju na wydarzeniu była jedną z najjaśniejszych gwiazd. 

Kim jest Blanka Kot? Wiadomo, że córka Tomasza Kota uczyła się w domu

Blanka Kot urodziła się 15 kwietnia 2007 roku w Warszawie jako córka znanego aktora Tomasza Kota i pięknej fotografki Agnieszki Olczyk. Wiadomo, że ma młodszego o trzy lata brata Leona, a jej znak zodiaku to Baran. 

Ojciec Blanki Kot od początku starał się chronić rodzinę przed zgiełkiem stolicy i nadmiernym zainteresowaniem fotoreporterów. Aktor swego czasu wyznał nawet "Twojemu Stylowi", że razem z żoną kupił wiejski dom nad Bugiem, gdzie jego bliscy wreszcie mogą cieszyć się spokojnym życiem. 

Tomasz Kot zdecydował się również nie posyłać dzieci do publicznej szkoły. Zamiast tego jego pociechy uczyły się w domu, gdzie w edukacji pomagała im mama. 

Do czasu premiery "Wielkiej wody" Blanka Kot pozostawała w cieniu znanego taty, a jednak nastolatka miała już wcześniej okazję, aby poznać branżę. Mało kto wie, że zagrała epizodyczną rolę dubbingową w serialu Disney Channel "Ogarnij to". 

Instagram Blanki Kot nie jest publiczny. Gwiazda Netflixa chroni prywatność

Instagram Blanki Kot pozostaje tajemnicą. Wiadomo, że młoda aktorka posiada aż dwa profile: blana_i_czesc oraz blana_prywatniea, jednak żadne z nich nie jest publiczne. Zdjęcia i wpisy wschodzącej gwiazdy są prywatne, więc mogą więc zobaczyć jedynie jej znajomi. Czy po udanym występie w serialu "Wielka woda" córka Tomasza Kota zdecyduje się upublicznić swoje konto na Instagramie? Czas pokaże. 

Czytaj również: 

Córka Tomasza Kota idzie w aktorstwo. Razem z Tatą promuje hit Netflixa

"Wielka woda". Światowa premiera serialu odbyła się we Wrocławiu

Tomasz Kot z piękną żoną. Kadr z Wenecji skradł serca internautów

Zobacz także: 

INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Wielka woda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy