Reklama

Wentworth

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 86
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wentworth": Jakie tajemnice skrywa mroczne więzienie dla kobiet?

Narkotyki, lesbijski seks, brutalne bójki i codzienne problemy... troska o dzieci, najbliższych, strach, bezradność. To codzienność więzienia dla kobiet Wentworth.

W Wentworth, australijskim więzieniu dla kobiet, do którego trafia pochodząca z przedmieść żona i matka Bea Smith, każdy dzień jest walką o przetrwanie.

Reklama

Więzienie nie przeraża jej tak bardzo jak perspektywa rozdzielenia z nastoletnią córką Debbie. Jednak to dopiero początek przerażających wydarzeń, do jakich dojdzie w jej życiu.

Bohaterka musi nauczyć się żyć w brutalnej i pełnej intryg rzeczywistości, w której najsilniejsza rywalka może okazać się największą sojuszniczką. Musi zdecydować z kim warto trzymać,  ale również stawić czoła bezwzględnemu strażnikowi, który wie jak pozbyć się więźniarek, które nie są mu posłuszne oraz przetrwać w obliczu osobistej tragedii.

W każdym odcinku poznajemy bliżej kolejne więźniarki odkrywając wydarzenia z przeszłości, które doprowadziły kobiety za więzienne kraty.

Serial "Wentworth" to propozycja dla widzów o mocnych nerwach. Zobaczyć ją można od 15 października, w środy o godzinie 21:15 na kanale filmowym FilmBox.

 

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wentworth (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje