Wednesday
Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 583
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy Netflixa wracają na plan. Kiedy premiera 2 sezonu "Wednesday"?

Choć strajk scenarzystów mocno pokrzyżował plany większości amerykańskich producentów, widzów z pewnością interesują dalsze losy serialowej bohaterki granej przez Jennę Ortegę. Wszystkim fanom możemy przekazać dobrą informację, już wkrótce osoby zaangażowane w produkcje wezmą się z powrotem do pracy.

"Wednesday": Nowe twarze

Do “Wedensday" powrócą aktorzy ponownie wcielający się w postacie zaprezentowane w pierwszym sezonie. Jednakże nie zabraknie nowych bohaterów. Twórcy publikują liczne ogłoszenia, zapraszając na castingi do roli nauczyciela muzyki lub jednego z wielu uczniów. Stawiają na zróżnicowanie, poszukując artystów o nietypowych cechach wyglądu i charakteru. Dzięki temu możemy się spodziewać, że drugi sezon będzie obfitował w różnorodność, a postacie drugo i trzecioplanowe tchną jeszcze więcej autentyzmu w świat przedstawiony. 

Kamera, dźwięk, akcja!

Zdjęcia do serialu zaczną się najprawdopodobniej już w kwietniu, a zakończą w listopadzie. To właśnie o taką dostępność proszeni są potencjalni kandydaci. Zmienia się również lokalizacja. Ze względów logistycznych i rosnącej — wśród turystów — popularności plenerów wykorzystanych w pierwszym sezonie, ekipa przenosi się z Rumunii do Irlandii, a konkretniej hrabstwa Wicklow, które może wydać się znajome dla entuzjastów serialu “Wikingowie: Walhalla", gdyż to miejsce zostało wykorzystane również przy tej produkcji Netflixa. Piękne krajobrazy, skryte momentami za tajemniczą mgłą, sprawią, że klimat "Wednesday" może się lekko zmienić, ale niekoniecznie musi to być coś negatywnego. 

Reklama

"Wednesday" sezon drugi: jakiej historii możemy się spodziewać?

Fabuła wciąż pozostaje niewiadomą, aczkolwiek twórcy Al Gough i Miles Millar rzucili nieco światła, na to czego możemy się spodziewać. Przede wszystkim będzie to pojawienie się nowych członków rodziny Addamsów, choć na informacje o kim dokładnie mowa, musimy jeszcze poczekać.  

Kolejnym fundamentem opowieści ma być rozwinięcie relacji Wednesday z jej matką, w tej roli wystąpiła Catherine Zeta-Jones. Bohaterki mają wspólnie rozwiązać więcej intryg, co ma przełożyć się na zacieśnienie ich relacji. Z racji tego zbliżenia, pojawiają się domysły, że to Morticia obejmie stanowisko nowej dyrektorki Akademii Nevermore. Dodatkowo Ortega, będąca równocześnie producentem wykonawczym, sugeruje również, że sezon drugi, będzie straszniejszy i w większym stopniu skupi się na konwencji horroru.  

"Wednesday" sezon drugi: Kiedy oglądać?

Nawet jeśli okres zdjęciowy rzeczywiście zakończy się w listopadzie, nie oczekiwałbym premiery wcześniej niż w 2025 roku. Pierwszy sezon jest dostępny na platformie Netflix.

Zobacz też: 

Najchętniej oglądane seriale na Netfliksie! Czym zachwycał się świat w tym tygodniu?

Fallout - recenzja serialu. Po pierwszej scenie miałem ciarki

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Jenna Ortega | Netflix: Seriale | Wednesday
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy