Reklama

W rytmie serca

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 16081
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"W rytmie serca": Nowy serial już jesienią w Polsacie!

Po wielu konsultacjach ostatecznie zapadła decyzja dotycząca tytułu nowego serialu medyczno-kryminalnego wyprodukowanego przez Tadeusza Lampkę. Jesienią wyemituje go Polsat.

Pomysłodawcą produkcji (roboczo serial nazywał się "Recepta na miłość") jest Robert Mąka, który w swoim dorobku ma scenariusze "Na dobre i na złe", "Na sygnale", "Galerii" czy "Londyńczyków 2". Za reżyserię odpowiada Piotr Wereśniak, a za zdjęcia Jarosław Żamojda. Producentem jest Tadeusz Lampka, który tej jesieni będzie miał w emisji aż sześć tytułów - "M jak miłość", "Barwy szczęścia", Na dobre i na złe" i "Na sygnale" w TVP 2, "W rytmie serca" w Polsacie i "Lekarze na start" w TV Puls.

Zmiana planów

Reklama

Akcja "W rytmie serca" rozgrywa się w Kazimierzu nad Wisłą, skąd pochodzi główny bohater serialu doktor Adam Żmuda, w roli którego zobaczymy Mateusza Damięckiego. Za sprawą mieszkającej w Kanadzie starszej siostry rezygnuje z posady w stołecznej klinice i podejmuje decyzję o przyłączeniu się do Lekarzy Bez Granic oraz wyjeździe na misję do Afryki.

Przed podróżą odwiedzi rodzinny Kazimierz. Zatrzyma się w mieszkaniu, które odziedziczył po śmierci ojca. Przy okazji spotka dwie kobiety, które odmienią jego życie: Marię Biernacką (w tej roli Barbara Kurdej-Szatan) oraz Weronikę Nowacką (Maria Dębska).

Miłosny czworokąt

Maria jest pielęgniarką i mamą 8-letniego Grzesia (Borys Wiciński). Przed laty studiowała medycynę w Warszawie i właśnie wtedy poznała Adama. Połączył ich wówczas ognisty romans, a jego owocem jest mały Grześ. Gdy ich związek się rozpadł, Maria ukryła przed ukochanym ciążę. Rzuciła studia, wyjechała do Kazimierza i tam zaczęła życie na nowo.

Dziś najważniejszy jest dla niej syn, a kolejne miejsce w jej sercu zajmuje doktor Robert Nowakowski (Piotr Polk). Pojawienie się Adama w Kazimierzu sprawi, że dawne uczucia odżyją. Pojawi się pytanie, czy związek z Robertem to najlepszy wybór...

Weronika Nowacka jest szefową posterunku policji w Kazimierzu. Podczas pościgu za piratem drogowym Adam uratuje jej życie. Piękna pani aspirant najpierw sięgnie po służbowy pistolet, a później... po serce lekarza.

W serialu zobaczymy ponadto: Piotra Fronczewskiego jako właściciela przychodni Michała Zycha, Magdalenę Kumorek jako starszą siostrę Adama, Małgorzatę Foremniak jako prężną bizneswoman Olgę Krajno, Elżbietę Romanowską jako recepcjonistkę z przychodni Ewę oraz Zbigniewa Zamachowskiego jako Bogdana Gancarza, byłego szwagra doktora Zycha.

a. im.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje