Reklama

W rytmie serca

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 16106
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"W rytmie serca": Maria zdradzi Adama?

W najbliższą niedzielę okaże się, że Marię (Barbara Kurdej-Szatan) i Piotra (Filip Bobek) łączy coś więcej niż tylko przyjaźń...

Z wypadku samochodowego, który spowodowała pod wpływem narkotyków Biernacka wyjdzie prawie bez szwanku. Na drodze spotka grupę imprezowiczów - ci zabiorą ją do klubu w Warszawie.

Reklama

Tam pozna Justynę (w tej roli Nel Kaczmarek),  nastolatkę, którą lokalny dealer zmusił do prostytucji. Od razu zrozumie, że dziewczyna potrzebuje pomocy.
- Już w porządku... wyciągnę cię stąd!

Maria zdoła w końcu uciec z Justyną z klubu i ukryje nastolatkę w hotelu. Tymczasem dziewczyna, załamana... spróbuje popełnić samobójstwo!
Biernacka powstrzyma ją dosłownie w ostatniej chwili.

W końcu przerażona Maria sprowadzi do hotelu Piotra.

Kilka godzin później Maria zdradzi za to przyjacielowi, jak bardzo czuje się zagubiona... I jak narkotyki zmieniły jej życie.

- Już nie wiem, co robić, Piotr... Wszystko jest jakieś obce, bez sensu... Przez ostatni miesiąc zrobiłam rzeczy, których nigdy bym... Jedyne, co mnie trzymało w pionie, to te tabletki. Bez ich wszystko się rozpadało... Próbowałam przestać, ale... nie umiem tego wszystkiego pozbierać!

Potem... oboje padną sobie w ramiona!

Co wydarzy się dalej? "W rytmie serca" w niedzielę 14 kwietnia o godz. 20:00.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje