Reklama

Usta Usta

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 624
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ślub z przeszkodami

Fascynacja, romans i... poważna życiowa decyzja. Lena z Piotrkiem zaskoczą znajomych i bliskich tempem, w jakim dotrą na ślubny kobierzec.

Piotrek Nowak (Wojciech Mecwaldowski) nieoczekiwanie zdecyduje się poślubić piękną Lenę (Karolina Gorczyca). Propozycja małżeństwa wyjdzie od niej. On powie "tak". Młoda para stanie na ślubnym kobiercu w Izraelu (w rzeczywistości ekipa kręciła te sceny w Chorwacji). Piotrek zaprosi przyjaciół: Agnieszkę (Magdalena Popławska), Krzysztofa (Marcin Perchuć), Julię (Magdalena Różczka) i Adama (Paweł Wilczak).

Reklama

Nie obędzie się bez przeszkód. Jerzy (Piotr Garlicki), ojciec Leny, nie zachwyci się ani perspektywą zamążpójścia córki, ani przyszłym zięciem. Będzie tak przeciwny temu ślubowi, że w zamian za odstąpienie od niego zaoferuje Nowakowi pokaźną sumę. Piotrek oburzy się i odrzuci propozycję. Wtedy Jerzy zagrozi córce... wydziedziczeniem. Zaprosi też do swojej rezydencji Maksa (Paweł Ławrynowicz), byłego chłopaka Leny, w nadziei, że wpłynie na jej decyzję. Intrygi doprowadzą do rozstania Leny i Piotrka, ale... tylko na chwilę. W końcu miłość zwycięży!

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje