Reklama

Usta Usta

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 601
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ożeń się ze mną"!

Te słowa usłyszy Piotrek Nowak (Wojciech Mecwaldowski) z ust pięknej Leny (Karolina Gorczyca).

Padną one w trzecim odcinku ostatniej serii "Usta Usta" (emisja we wtorek 15 marca). Ale zanim to nastąpi, Nowak przeżyje sporo stresów. Wynikać one będą z niedomówień i nieporozumień między nim a Leną.

Reklama

Lena ubzdura sobie, że Piotrek nie chce uprawiać z nią seksu.

- Pewnie go nie pociągam... - stwierdzi.

Tymczasem Nowak będzie tkwił w przekonaniu, że nie jest wystarczająco dobrym partnerem dla atrakcyjnej dziewczyny. Dopiero szczera rozmowa z Oksaną (Elena Leszczyńska) pomoże mu zrozumieć, że ma realne szanse u Leny. Tyle że w chwili, w której zdecyduje się wyznać jej swoje prawdziwe uczucia, ona... wyjedzie do Chorwacji Po pierwsze, akurat skończy się jej wiza. A po drugie, dojdzie do wniosku, że w Polsce nic jej nie trzyma, skoro Nowak nie jest nią zainteresowany.

W sprawę wtrąci się także Julia (Magdalena Różczka). To ona uświadomi Piotrkowi, że Lena jest w nim zakochana, ale wyjechała z Polski bez próby przedłużenia wizy, bo sądziła, że jej uczucie jest nieodwzajemnione.

W tych okolicznościach Piotrek natychmiast zdecyduje się polecieć do Chorwacji, gdzie nastąpi romantycznie pojednanie z Leną. Mało tego: dziewczyna zaproponuje mu małżeństwo!

Czy Lena naprawdę kocha Piotrka?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Usta usta | Wojciech Mecwaldowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje