Reklama

Usta Usta

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 596
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Miłosne manewry

W nowym sezonie "Usta Usta" Piotrek (Wojciech Mecwaldowski) zakocha się po uszy w Lenie (Karolina Gorczyca), a Agnieszka (Popławska) straci głowę dla Marka (Rafał Królikowski).

Zdradzamy, że już w pierwszym odcinku nowej serii (emisja we wtorek 1 marca) Lena zostanie nową lokatorką Piotrka. Nowak natychmiast oszaleje na jej punkcie. Gdy dziewczyna postanowi zostać osobistym trenerem, on pierwszy zadeklaruje się jako jej klient. To samo każe zrobić Krzysztofowi (Marcin Perchuć) i Adamowi (Paweł Wilczak). Ale czy to wystarczy, by Lena spojrzała na Nowaka jak na obiekt swoich westchnień?

Reklama

Tymczasem Agnieszka pozna na przyjęciu przystojnego wydawcę Marka, w roli którego zobaczymy Rafała Królikowskiego. Mężczyzna zaproponuje jej współpracę przy redakcji nowej książki, a Kornatowska zgodzi się na to. Po wstępnej lekturze nie zostawi na projekcie suchej nitki.

- Ta książka nie nadaje się do druku! - oceni Agnieszka.

I wtedy okaże się, że autorką jest Anna, żona... Marka (Monika Krzywkowska). Nic więc dziwnego, że Annie nie spodobają się uwagi Agnieszki dotyczące jej książki. W tych okolicznościach Kornatowska uzna, że musi zrezygnować z nowej pracy. Co na to Marek? Zaprosi ją na obiad i nakłoni, by tego nie robiła. Ujawniamy, że podczas wspólnego posiłku oboje dojdą do wniosku, że wiele ich ze sobą łączy. I bynajmniej nie chodzi tylko o to, że i Agnieszka, i Marek są alkoholikami...

Dowiedz się więcej na temat: Usta usta | Wojciech Mecwaldowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje