Reklama

Usta Usta

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 601
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Lista jesiennych premier i powrotów

TVP, Polsat i TVN przygotowują nowe, jesienne ramówki serialowe. Kto nowy zawita do naszych domów, jacy bohaterowie powrócą w nowych sezonach? Sprawdź!

TVP1

Jedynka przygotowała dla swoich widzów premierę serialu "Ratownicy", opowiadającego o zawodowych i osobistych losach ratowników GOPR-u. W serialu wystąpią m.in. Bogusław Linda, Natalia Rybicka, Roma Gąsiorowska, Mariusz Bonaszewski, Tomasz Schuchardt i Oriana Soika.

Reklama

Na antenie pojawi się również kontynuacja "Domu nad rozlewiskiem" - serial "Miłość nad rozlewiskiem". W głównej roli zobaczymy oczywiście Joannę Brodzik, a partnerować jej będą Bartek Kasprzykowski i Olga Frycz, a także Maria Pakulnis, która wcieli się w nową postać w serialu.TVP2

Jesienią powrócą "Tancerze". To już trzecia seria tej produkcji. Reżyserem nowych odcinków jest Xawery Żuławski. W tym sezonie zaszły zmiany w obsadzie: grającego rolę Piotra, Sebastiana Fabiańskiego zastąpi Gabriel Piotrowski.

"Czas honoru" także doczekał się już trzeciej transzy. W nowej serii do grupy polskich dywersantów dołączy Paweł Małaszyński.

Polsat

Na jesień telewizja Polsat przygotowała nową propozycję - oparty na hiszpańskiej produkcji "Los Hombres de Paco" - serial "Chudy i jego ludzie". Główne role w serialu grają m.in. Cezary Żak (Chudy), Piotr Pręgowski (Marian), Michał Żurawski (Łukasz), Dorota Segda (Lola, żona Chudego), Anna Cieślak (Sylwia), Edyta Olszówka (Barbara), Paulina Chapko (Kasia), Marian Dziędziel (szef Chudego) i Michał Marczewski (komisarz Rataj). Produkcja wyszła spod rąk twórców hitowego "Rancza".

Drugą nowością w ofercie stacji jest serial "Szpilki na Giewoncie", z Magdaleną Schejbal. Grana przez nią Ewa, zostaje "zesłana" z warszawskiej centrali do małej filii swojej firmy w Zakopanem. W serialu wystąpią także Ilona Ostrowska, Małgorzata Pieczyńska oraz Piotr Zelt.

Powróci także "Hotel 52". W drugim sezonie, obok stałej obsady, zobaczymy także Filipa Bobka.


TVN

Oczywiście najbardziej oczekiwany jest jesienny powrót "Majki", a także kolejna seria "Ust ust". W tym drugim tytule zobaczymy gościnnie Annę Muchę i Przemysława Sadowskiego.

Nie jest to jeszcze pełna lista propozycji polskich telewizji na sezon jesienny. Oczekujemy kolejnych wieści w najbliższym czasie.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje