Reklama

Ucho Prezesa

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 4294
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ucho Prezesa": Minister Wojny z wizytą u Prezesa

W sieci pojawił się właśnie kolejny, trzeci już odcinek miniserialu politycznego, autorstwa Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju. Bohaterem odcinka jest tym razem Minister Wojny.

"Ucho Prezesa" to internetowy serial satyryczny Kabaretu Moralnego Niepokoju, którego bohaterem jest Jarosław Kaczyński i rządząca partia PiS.

Reklama

Lider kabaretu Robert Górski powiedział, że - tak jak w poprzedniej kadencji żartował z gabinetu Donalda Tuska - tak w tej kadencji bierze na celownik prezesa Prawa i Sprawiedliwości wraz z rządem Beaty Szydło, jej ministrami i prezydentem Andrzejem Dudą.Osią serialu są gabinetowe rozmowy.

W trzecim odcinku zatytułowanym "Coś wisi w powietrzu" Prezes martwi się zachowaniem jednego z ministrów, zaprasza go więc na prywatną rozmowę, żeby dowiedzieć się, co dzieje się w jego resorcie.

U Prezesa pojawia się zatem Antoni (jego pierwowzorem jest Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz), anonsując się jako Minister Wojny wraz ze swym asystentem Misiaczkiem (chodzi oczywiście o rzecznika prasowego Ministerstwa Obrony Narodowej i szefa gabinetu politycznego Macierewicza Bartłomieja Misiewicza), który chwali się Złotym Medalem za Zasługi dla Obronności Kraj.

Na zakończenie wizyty Prezes mówi do Mariusza: "Czasem mi się wydaje, że to jest całkowity wariat, a czasami myślę, że to on robi z nas wariatów. A wiesz, co jest w tym wszystkim najgorsze? Że jedno drugiego nie wyklucza".

W tym odcinku dowiemy się również, jakie są ulubione cukierki Prezesa i co pija Misiaczek.

Przypomnijmy, że zwiastun serialu, który udostępniono 2 stycznia, obejrzało w sieci już 2 692 339 osób! Miniserial można oglądać na Youtube.

INTERIA.PL/FILM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje