Tureckie seriale
Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 141
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tureckie seriale o miłości: TOP 6 hitów, które musisz znać

Tureckie seriale o miłości podbijają serca widzów na całym świecie. Przygotuj się na emocjonalny rollercoaster, pełen namiętności, intryg i niezapomnianych bohaterów. Oto 6 tureckich hitów, które rozpalą Twoje serce!

Tureckie seriale o miłości zdobywają serca widzów na całym świecie dzięki swojej wyjątkowej mieszance emocji, intryg i bogatych krajobrazów. Te produkcje, pełne zawiłych romansów, dramatycznych zwrotów akcji i niezapomnianych bohaterów, stały się fenomenem nie tylko w Turcji, ale również w wielu innych krajach, w tym w Polsce. Oto przegląd najpopularniejszych tureckich telenowel, które warto zobaczyć.

Zapukaj do moich drzwi

Serial "Zapukaj do moich drzwi" opowiada historię Edy, dziewczyny z ubogiej rodziny, której marzeniem jest zdobycie wykształcenia. Jej plany krzyżuje bogaty Serkan Bolat, przez którego Eda traci stypendium międzynarodowe. Serkan proponuje jej przywrócenie stypendium, pod warunkiem, że będzie udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć Eda początkowo odrzuca ofertę, zmuszona jest ją przyjąć. Ich udawane zaręczyny przeradzają się w pełen namiętności i wyzwań romans. Serial zadebiutował 8 lipca 2020 na kanale FOX i szybko zdobył popularność w Turcji oraz na świecie, emitowany w ponad 50 krajach.

Reklama

Zakazany owoc

"Zakazany owoc" przedstawia losy dwóch sióstr, Yildiz i Zeynep, które pomimo więzów krwi są całkowicie różne. Yildiz marzy o luksusowym życiu, podczas gdy Zeynep cieszy się prostymi rzeczami. Ich życie zmienia się diametralnie, gdy w ich otoczeniu pojawiają się wpływowi biznesmeni. Serial, produkowany przez telewizję FOX, słynie z doskonałych zdjęć, muzyki oraz występów największych tureckich gwiazd.

Przysięga

"Przysięga" to opowieść o Reyhan, pięknej i skromnej dziewczynie wychowanej w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki jej życie diametralnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki, który jest śmiertelnie chory. Pragnie, by jego rozpieszczony syn Emir się ustatkował przed jego śmiercią. Reyhan, powodowana współczuciem, zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przyzwyczajony do wolności, postanawia zmusić żonę do rozwodu poprzez złe traktowanie.

Dziedzictwo

"Dziedzictwo" to wzruszająca historia miłości biednej dziewczyny Seher i bogatego biznesmena Yamana. Oboje opiekują się siostrzeńcem Yusufem, którego matka zmarła. Yaman chce, by Yusuf wyrósł na silną i bezwzględną osobę, podczas gdy Seher pragnie zapewnić mu spokojne i szczęśliwe dzieciństwo. Kobieta wprowadza się do rezydencji Yamana, co prowadzi do rodzącego się między nimi uczucia.

Wspaniałe stulecie

"Wspaniałe stulecie" to turecki serial historyczny, który zdobył ogromną popularność na całym świecie. Produkcja przyciągnęła polskich widzów nie tylko dzięki interesującym postaciom, ale również wspaniałym wnętrzom, strojom i intrygującej fabule opartej na prawdziwych wydarzeniach. Serial był emitowany w TVP1 od października 2014 do kwietnia 2016, a po latach zdecydowano się na jego ponowną emisję, która znów przyciąga liczne grono widzów.

Zranione ptaki

Akcja "Zranionych ptaków" rozgrywa się we współczesnej Turcji i opowiada historię Meryem oraz jej przybranego brata Ömera. Pięć lat temu chłopiec został podrzucony ojcu Meryem, który zamierzał go sprzedać, ale trafił do więzienia. Meryem przejęła opiekę nad Ömerem, nie wiedząc, że jest synem bogatego przemysłowca Leventa, porwanym w wyniku walki o władzę w rodzinnym imperium. Meryem stara się zapewnić Ömerowi szczęśliwe życie, a ich losy splatają się z losem Leventa.

Zobacz też:

"Złoty chłopak": Ferit odkrywa prawdę o zaręczynach Seyran! Co wydarzy się na koniec czerwca w tureckim serialu?

Gdzie oglądać tureckie seriale po polsku? Sprawdź w tych miejscach

"Zakazany owoc" od początku w TVP Kobieta: Nocne maratony z turecką telenowelą!

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy