Reklama

"To nie koniec świata!": Wesele w finale serialu

​Ula i Darek, niezwykle barwna i energiczna para z serialu "To nie koniec świata!", w którą wcielają się Magdalena Lamparska i Eryk Lubos, wreszcie stanęła na ślubnym kobiercu.


Magdalena Lamparska, która wcześniej już dwukrotnie wychodziła za mąż na planach seriali "39 i pół" oraz "Hotel 52", mimo wszystko miała lekką tremę.

"Choć nie czuję się obco w ślubnej sukience, to jednak ten dzień jest dla mnie stresujący. Cieszę się, że mimo kłótni i sprzeczek miłość Uli i Darka zwycięża" - przyznała Magdalena Lamparska, w tym wyjątkowym dniu miała na sobie piękną, koronkową sukienkę autorstwa Violi Piekut.

Do ślubu Para Młoda zajechała efektownym czerwonym mercedesem, z napisem "Just Married". W roli świadków wystąpili Krystian Wieczorek i Karolina Gorczyca. Choć widzowie serialu oczekiwali zapewne, że to Anka i Paweł wezmą ślub jako pierwsi, przyjaciele wyprzedzili ich w drodze do ołtarza.

Reklama

Na wesele Uli i Darka widzowie serialu "To nie koniec świata!" zostaną zaproszeni przed telewizory 29 maja, w dniu emisji finałowego 26 odcinka.


AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: To nie koniec świata (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje