Reklama

To nie koniec świata

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 145
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"To nie koniec świata": Paweł i piękne kobiety

Anka zmysłowo się uśmiecha, Kamila kusi i próbuje ściągnąć Pawła do Warszawy, Justyna namawia menadżera na kolejny wywiad i chce omamić swoimi wdziękami, a do tego do klubu zagląda piękna Małgorzata, matka chłopca, który marzy o piłkarskiej karierze.


Reklama

Anna Szostakowska to absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego.

Świetna rehabilitantka i pełna pasji trenerka drużyny piłkarskiej juniorów. Kocha pracę z dziećmi i życie w Białej Podlaskiej.

Gdy ją poznajemy ma wyjść za Janusza - młodego weterynarza. Do ślubu jednak nie dochodzi.

Dziewczyna porzuca narzeczonego przed ołtarzem i ucieka z kościoła. Tej samej nocy poznaje przypadkiem Pawła Anuszkiewicza. Dziewczyna odkrywa, że oboje łączy wspólna pasja: miłość do sportu. I z czasem zaczyna swojego "wroga" naprawdę lubić. Mimo początkowej antypatii, ich relacje szybko zamieniają się w gorący romans. 


Kamila to pewna siebie prawniczka, do której Paweł wciąż zwraca się o pomoc. Jest mężatką, ale nie przeszkadza jej to w romansie z przystojnym menadżerem. Pojawia się w Białej Podlaskiej i chce odzyskać kochanka. 

Justyna to siostra Janusza, którego Anna porzuciła przed ołtarzem i uciekła z kościoła. Dziennikarka chce skompromitować Szostakowską jako trenerkę i wykorzystuje do tego jej przyjaciół - burmistrza oraz Pawła. Namawia obu mężczyzn na wywiad do internetu, a później przerabia nagranie tak, by dotyczyło głównie ślicznej pani trener. Z rozmowy jasno wynika, że burmistrz wini Ankę za wypadek, do którego doszło na boisku w Warszawie. Później spotyka się z Pawłem i, przestraszona groźbami menadżera, stara się odkręcić skandal związany z jej manipulacjami. Czy zechce uwieść Pawła, by sprawa przycichła?


Małgorzata to matka chłopca, który porusza się na wózku inwalidzkim. Chłopak jest wielkim fanem drużyny i zawsze bardzo ją wspiera jako fan. Paweł postanawia pomóc chłopcu i założyć fundację, która pomoże mu w rehabilitacji. By tego dokonać uruchamia swoje rozległe kontakty. Czy Małgorzata pokocha go za dobre serce? Być może dowiemy się tego w niedzielę, 27 października, w Polsacie. Dowiedz się więcej na temat: To nie koniec świata (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje