Reklama

"To nie koniec świata!": Metamorfoza Magdaleny Lamparskiej! Ale schudła!

Magdalena Lamparska, czyli Ulka z serialu "To nie koniec świata!", postanowiła ostro wziąć się za siebie. Dzięki regularnym treningom sporo schudła i pokazała tego efekty. Teraz z pewnością nie przeczyta o sobie kąśliwych uwag, jakimi często atakowały ją prasa i portale plotkarskie.


"Seksbomby, którym się przytyło", "Tyjące gwiazdy" czy  "Kogo przybyło?" to tylko niektóre z tytułów newsów mówiących o rzekomej nadwadze ślicznej aktorki.

Magdalenę Lamparską te słowa musiały wyjątkowo zaboleć, dlatego postanowiła pokazać wszystkim, na co ją stać. Dzięki pracy nad swoim ciałem - ćwiczeniom i zdrowej diecie - jej wygląd diametralnie się zmienił. Efektem metamorfozy postanowiła pochwalić się na Facebooku.

"Dopiero po tej tonie potu które wylewam, po tej walce, że się nie poddam mimo, że czasem jest bardzo ciężko... Nigdy nie można przestać walczyć. Nigdy nie można przestać wierzyć. Nigdy nie można się poddać. Gdy upadam dzięki moim wspaniałym przyjaciołom wstaje i idę dalej. Dzięki wierze w to, że moja praca daje radość i ma jakikolwiek sens. Dziękuje, że ze mną jesteście" - napisała aktorka na swoim profilu.

Reklama

Gratulujemy wytrwałości! Zobaczcie też jeszcze bardziej spektakularną metamorfozę innej aktorki: Dominika Gwit schudła 30 kilogramów w 4 miesiące!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: To nie koniec świata (serial) | Magdalena Lamparska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje