Reklama

To nie koniec świata

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 154
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"To nie koniec świata!": Gwiazdy, emocje i wyznania!

Zapraszamy na 9 odcinek "To nie koniec świata!", w którym do obsady dołączy para wyjątkowych aktorów. Dorota Kolak, która ostatnio zachwyca brawurową rolą w filmie "Chce się żyć", zagra Irminę, matkę Pawła, a Marcin Bosak wcieli się w Remigiusza, łowcę piłkarskich talentów. W jakich okolicznościach oboje pojawią się w serialu?

Dla Anki tydzień zacznie się szczęśliwie. Prowadzona przez nią drużyna juniorów zdobędzie puchar gminy. A do Białej Podlaskiej przyjedzie wyjątkowy gość ze stolicy, kolega Pawła ze znanej akademii piłkarskiej, Remigiusz. Przystojniak z błyskiem w oku będzie obserwować cały mecz i piękną panią trener. A gdy zobaczy bramki strzelane przez Kajtka, gwiazdę drużyny, postanowi ściągnąć chłopca do Warszawy...

- Ten mały jest znakomity! Myślę, że bylibyśmy zainteresowani transferem! - powie z entuzjazmem.

Reklama

Tymczasem Paweł, kolejny raz, spróbuje odzyskać Ankę... Otwarcie wyzna, co czuje do ukochanej i poprosi:- Przecież to bez sensu, że się tak szarpiemy. Kręci nas to samo. Jest nam ze sobą dobrze... Spróbujmy zacząć wszystko jeszcze raz. Ale tak jak ludzie, którzy się kochają...

- Bo ja cię kocham. Powiedz... Powiedz, że ty też... - doda.

Jednak Szostakowska odejdzie bez słowa. A warszawiak straci w końcu nadzieję...

I zdecyduje się na wyjazd do stolicy i na rozmowę o pracę w firmie Kamili.

Nowy szef (Aleksander Mikołajczak) będzie nim zachwycony: - Warto było poczekać! Pan Paweł jest dokładnie tym kandydatem, którego szukaliśmy! - powie i od razu zaproponuje menadżerowi etat.

A gdy Paweł podpisze w końcu umowę, Kamila pośle mu szeroki uśmiech:

- Nie wiem, kto tu się bardziej cieszy: szef czy ja... Znowu będziemy pracować razem! Mówiłam ci, głupotą byłoby tego nie wziąć! Naprawdę, wszystko się teraz zmieni, wrócisz na starą, co ja mówię: na nową, lepszą pozycję! To co? Dziś mi się nie wykręcisz, mamy, co świętować!

Anuszkiewicz resztę dnia spędzi jednak z rodziną. A gdy odwiedzi Witolda, czeka go niespodzianka... Spotkanie z dawno niewidzianą matką. Irmina przyjedzie z Toskanii, by zorganizować w Polsce badania - związane z ekologią - które poprowadzi jej instytut.

A syn nie powita jej zbyt miło.

- Nawet nie wiesz, jak się cieszę z naszego spotkania... Ty nie?

- Dziwisz się? Wyjechałaś, jak byłem dzieckiem. Trudno teraz o entuzjazm na twój widok!

By uniknąć dłuższej rozmowy, Paweł od razu wróci do Białej Podlaskiej. A tam czeka go kolejne zaskoczenie...

Bo w klubie znów wpadnie na Remigiusza - który tym razem zjawi się na zaproszenie Anki.

- Remik? Co za niespodzianka...

- Na specjalne życzenie pani trener!

Z jednej strony: wokół Anki zacznie "krążyć" nowy przystojniak ze stolicy... Sympatyczny, uśmiechnięty i pełen pasji. Który tak jak ona pragnie pomagać młodym zawodnikom w karierze. Z drugiej: Anuszkiewicz zdecyduje się na powrót do Warszawy - a Kamila zrobi wszystko, by wrócił również do jej sypialni...

Czy w tej sytuacji związek Pawła i Anki ma jeszcze szansę? Odpowiedź już w niedzielę po filmie "Salt" - w 9. odcinku "To nie koniec świata!". 

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: To nie koniec świata (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje