Reklama

Wiedźmin

The Witcher

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 247
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wiedźmin": Data zakończenia prac nad trzecim sezonem przesunięta

Prace nad trzecim sezonem "Wiedźmina" miały zakończyć się w sierpniu, lecz doszło do opóźnienia, związanego z zachorowaniem na COVID-19. Aktor wcielający się w głównego bohatera, Henry Cavill przechodzi koronawirusa i nadal nie wrócił na plan. Wciąż nie wiadomo kiedy trzeci sezon trafi na Netfliksa.

Obsada i ekipa serialu Netflixa "Wiedźmin" w sierpniu miała rozpocząć ostatni miesiąc produkcji, kręcąc swoją najbardziej ambitną sekwencję: zamach stanu na Thanedd. Zdecydowana większość aktorów miała być zaangażowana w scenę, w tym Geralt z Rivii, w którego wciela się Henry Cavill.

Plany nieco się pokrzyżowały. W poniedziałek 25 lipca po weekendowej przerwie produkcja miała być kontynuowana, ale do zdjęć nie doszło. "Redanian Intelligence" dowiedziało się, że Henry Cavill zaraził się koronawirusem.

Aktorzy wrócili na plan pod koniec lipca, lecz bez Henry'ego Cavilla. Teraz okazuje się, że prace nad trzecim sezonem zakończą się później niż planowano.

Reklama

"Wiedźmin": Prace na planie opóźnione

Biorąc pod uwagę nieobecność Henry'ego Cavilla, harmonogram dni zdjęciowych musiał zostać nieco przearanżowany. Skupiono się na scenach, w których nie bierze udziału Geralt z Rivii. 

Doprowadziło to do niewielkiego opóźnienia w odniesieniu do planowanej daty zakończenia prac nad trzecim sezonem. Przez ostatni miesiąc utrzymywano, że 26 sierpnia to ostateczna data kręcenia nowych odcinków. "Redanian Intelligence" dowiedziało się, że zakończenie prac jest planowane na początek września.

Tymczasem, Henry Cavill żyje i ma się dobrze. Regeneruje się, spędzając czas z miłością swojego życia – swoim komputerem. 

Nie wiadomo kiedy aktor wróci na plan, lecz wspomniany serwis podaje, że ma się to wkrótce wydarzyć. 

"Wiedźmin": Kiedy premiera 3. sezonu?

Prace na planie 3. sezonu rozpoczęły się w kwietniu. Jak na razie nie podano oficjalnej daty premiery, ale można przypuszczać, że będzie to 2023 rok.

Zobacz też:

"Ród smoka": Są pierwsze recenzje. Bardzo entuzjastyczne

"Upadek królestwa": Piąty sezon na Canal+ Online i inne premiery sierpniowe

"Sandman": Serial Netfliksa na pierwszym miejscu TOP10 w ponad 90 krajach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy