Reklama

Wiedźmin

The Witcher

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 235
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wiedźmin": Czy Adjoa Andoh pojawi się w trzecim sezonie?

Adjoa Andoh, która w "Wiedźminie" wciela się w kapłankę Nenneke, nie jest pewna, czy jej postać powróci w nadchodzącym, trzecim sezonie.

"Tak, nie wiem, zobaczymy" - powiedziała Adjoa Andoh w rozmowie z Radio Times. "Książki są tak ogromne. Przeszły tak wiele różnych dróg w opowieściach. Nenneke jest dużo w książkach, ale to zależy, co będą chcieli zrobić w tej wersji" - wyjaśniła.

Andoh pojawiła się w dwóch odcinkach drugiego sezonu "Wiedźmina" jako Nenneke, kapłanka Świątyni Melitele, która udzielała wskazówek Geraltowi i Ciri. 

Fani twórczości Andrzeja Sapkowskiego doskonale wiedzą, że Nenneke powraca w dalszych częściach serii - choć nie w "Czasie pogardy", czyli powieści, której adaptacją ma być trzeci sezon "Wiedźmina".

Reklama

Prawdopodobnie wkrótce dowiemy się, czy Nenneke powróci w trzecim sezonie, ponieważ zdjęcia do produkcji już się rozpoczęły. 

Nawet jeśli gwiazda nie pojawi się w najnowszej odsłonie "Wiedźmina", to prawdopodobnie znów wystąpi w swojej roli Lady Banbury w trzecim sezonie "Bridgertonów"

Wiedźmin": Opis fabuły trzeciego sezonu

Podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w dziewczynie. Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą walczyć i postawić wszystko na jedną kartę - lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze - czytamy w oficjalnym opisie fabuły trzeciego sezonu "Wiedźmina".

"Czas pogardy" to drugi tom sagi o wiedźminie autorstwa Andrzeja Sapkowskiego.

                    

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL