The Witcher Wiedźmin

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 291
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wiedźmin": Ambitne plany twórców. Trwają prace nad kolejnymi sezonami

Pierwszy sezon netflixowego "Wiedźmina" był jedną z najbardziej oczekiwanych premier 2019 roku. Niestety kolejne sezony nie zostały przyjęte z entuzjazmem. Co więcej, po trzecim sezonie z serią pożegna się Henry Cavill, który dla większości fanów był najlepszą częścią produkcji. Twórcy nie tracą jednak nadziei i trwają już prace nad kolejnymi odcinkami.

"Wiedźmin": Serial pod obstrzałem fanów

Drugi sezon "Wiedźmina" przyniósł mieszane odczucia. Wzbudził on wiele zastrzeżeń, które dotyczyły m.in. poprowadzenia wątków głównych bohaterów. Fani ekranizacji książek Andrzeja Sapkowskiego nie byli zadowoleni z tego, że produkcja Netfliksa mocno różni się od historii znanej z powieści. Twórcy serialu zapewniają jednak, że wyciągnęli odpowiednie wnioski. 

Zbliżający się 3. sezon serialu, który będzie jednocześnie pożegnaniem Henry’ego Cavilla, ma zaskoczyć fanów serii. Twórcy są świadomi, że wiele z dotychczasowych wątków poruszonych na ekranie nie przypadło do gustu widzom. 

Reklama

"Wiedźmin": Widzowie nie kryją rozczarowania

Niestety, pierwsze materiały promocyjne nie wzbudziły entuzjazmu widzów. Wręcz przeciwnie. Negatywne opinie fanów "Wiedźmina" rozpoczęły się po opublikowaniu plakatu promującego trzeci sezon. W sekcji komentarzy można przeczytać: "Trudno wspierać serial, który nie szanuje materiału źródłowego", "Cavil miał rację, odchodząc, jeden z ostatnich wielkich aktorów, dla którego nie liczą się tylko pieniądze, dobrze dla niego", "To ostatni sezon, który oglądam". Podobne opinie można znaleźć pod zwiastunem. 

Zwraca się uwagę na fakt, że Henry Cavill odchodzi z serialu po trzecim sezonie. Internauci w komentarzach piszą: "Henry Cavill szanował serial i fanów - jego rola Geralta była spektakularna. Henry, brawa dla ciebie za włożenie w tę rolę tyle pasji. Będzie cię brakowało", "Och, Henry. Netflix na ciebie nie zasługuje", "Żegnaj Geralt, będzie Cię brakować, nikt Cię nie zastąpi".

"Wiedźmin" wróci z kolejnymi sezonami

Mimo negatywnego odbioru twórcy się nie zrażają i pracują już nie tylko nad czwartym, ale również piątym sezonem. Specjalistka od castingów, Sophie Holland, w rozmowie z portalem Deadline potwierdziła, że rozpoczęły się już zdjęcia do czwartego sezonu i nie tylko. "Właśnie zaczęliśmy zdjęcia do czwartego sezonu. Potem będzie krótka przerwa i ruszymy z piątym sezonem". 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Wiedźmin | Netflix: Seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy