Reklama

The Resident

The Resident

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 13
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rezydenci": Koniec Chastain Memorial Hospital. Co dalej?

Serial śledzi losy młodych lekarzy, którzy swoją pracę traktują jak wypełnianie misji, a w sytuacji zagrożenia ludzkiego życia nie godzą się na żadne kompromisy.

W ostatnim sezonie Chastain Memorial Hospital został wykupiony przez sieć Red Rock Mountain Medical, a w nowej odsłonie widzowie będą śledzić przykre konsekwencje transformacji.

Reklama

W szpitalu pojawia się nowy personel medyczny, w tym neurochirurg dr Barrett Cain (Morris Chestnut, Rosewood). Placówka zarządzana jest jak żądna zysków finansowych korporacja, stawiająca wpływy ponad zdrowie pacjentów.

Wprowadzone zmiany zmuszą lekarzy-idealistów do jeszcze większego zaangażowania w walkę z wpływem pieniądza na system ochrony zdrowia. Finałowy odcinek drugiego sezonu zakończył się emocjonującym zawieszeniem akcji.

Matt Czuchry, odtwórca głównej roli doktora Conrada Hawkinsa, zdradził, że wszystko wyjaśni się już na początku trzeciej serii:

- Trzeci sezon rozpoczyna się dokładnie w tym miejscu, w którym zakończył się poprzedni. Rozwiązano to w piękny sposób. Wracamy do tego samego momentu, a fani poznają odpowiedź na pytanie, które trapiło ich od odcinka finałowego. Jako widz lubię taki zabieg. Nie mam ochoty czekać, wiecie, co mam na myśli? Ktoś umiera. Tyle mogę powiedzieć.

Premierowy odcinek zadebiutuje 20 listopada.

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje