The Crown
Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 261
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Crown" nie powinien być kontynuowany? Helena Bonham Carter komentuje

Helena Bonham Carter, która przez dwa sezony wcielała się w postać księżniczki Małgorzaty w "The Crown" wypowiedziała się na temat kontynuacji serialu. "Kiedy 'The Crown' się zaczęło, był to dramat historyczny, a teraz zderzył się z teraźniejszością" - powiedziała "The Guardian".

Helena Bonham Carter pojawiła się w trzecim i czwartym sezonie dramatu Netfliksa "The Crown". Akcja w serialu zbliża się do czasów współczesnych.

Aktorka wcieliła się w postać księżniczki Małgorzaty. W jednym z ostatnich wywiadów została poproszona o skomentowanie autobiografii księcia Harry'ego, która niedawno miała światową premierę.

Następnie zapytano ją o to, co sądzi na temat kontynuowania produkcji.

Reklama

"The Crown": Helena Bonham Carter uważa, że serial nie powinien być kontynuowany

Aktorka uważa, że serial nie powinien przedstawiać wydarzeń z życia rodziny królewskiej z ostatnich lat.

W nadchodzącym szóstym sezonie "The Crown" zostanie przedstawiona śmierć księżnej Diany. Twórca serialu, Peter Morgan, powiedział, że "nie może czegoś napisać", dopóki nie minie wystarczająco dużo czasu, który pozwoli uzyskać odpowiednią perspektywę wydarzeń.

"The Crown": Twórcy serialu nakręcą scenę pogrzebu księżnej Diany

O ile poprzedni sezon ukazywał jeden z najbardziej burzliwych i zarazem bardzo delikatnych momentów dla brytyjskiej monarchii - skandali, oskarżeń o zdradę, zaskakujących wyznań Diany, szósty sezon ukaże chyba jeden z tych najbardziej dramatycznych - śmierć księżnej Walii. Już wiadomo, że na małym ekranie nie zobaczymy sceny wypadku, a jedynie zdarzenia poprzedzające go i to, co działo się po nim.

Na razie nie wiadomo, kiedy kolejna odsłona "The Crown" trafi na ekrany. Zdjęcia do popularnej produkcji Netflksa mają potrwać do maja lub czerwca tego roku. 

Czytaj więcej: "The Crown 5": Afera "Tampongate" pokazana w serialu. Skandaliczna rozmowa Karola i Camilii

Polecamy na Antyweb: Wiemy jak Netflix będzie walczył ze współdzieleniem kont. Kody weryfikacyjne to nie wszystko?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: The Crown
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama