Teściowie
Ocena
serialu
6,4
Niezły
Ocen: 38
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Teściowie": Powstanie drugi sezon serialu Polsatu

3 września na antenie Polsatu zadebiutował nowy serial "Teściowie". Doskonałą zabawę gwarantuje doborowa obsada. W serialu zobaczymy m.in. Cezarego Pazurę, Julię Wieniawę i Joannę Kurowską. Ta ostatnia ujawniła właśnie, że wkrótce ekipa rozpocznie zdjęcia do drugiego sezonu serialu.

Serial "Teściowie" jest opowieścią pełną rodzinnych emocji związanych z relacją dwojga młodych ludzi. Andżelika Nagórska (Julia Wieniawa) i Lucjan Ledwoń (Ignacy Liss) kochają się... i planują ślub. Jednak nie chodzi tu o chęć wypowiedzenia słów przysięgi, ale zagwarantowanie sobie własnego... mieszkania. Młodzi okłamują rodziców, że Andżelika jest w ciąży i szybko oznajmiają im, iż ich decyzji nic nie zmieni - muszą się pobrać. Spotkanie tytułowych teściów uruchamia lawinę zabawnych zdarzeń.

Reklama

"Teściowie": Joanna Kurowska i Cezary Pazura małżeństwem

W  małżeństwo Nagórskich wcielili się Joanna Kurowska oraz Cezary Pazura.  "To jest serial o dwóch rodzinach, gdzie moja serialowa córka, Julia Wieniawa, zakochuje się w synu mojego wroga z młodości. To jest taki typowy problem Romea i Julii, chociaż u nas to wygląda bardziej współcześnie. Bawimy się tą formą i myślę, że dotykamy prawdy. Świetny scenariusz Krzysztofa Jaroszyńskiego, jego reżyseria oraz Grzegorza Kuczeriszka, sprawiają, że opowiadamy ten serial filmowo. To jest myślę serial premium. Wylaliśmy hektolitry potu, żeby to miało lekkość, a przede wszystkim było inteligentne i zabawne" - stwierdził Cezary Pazura.  

Joanna Kurowska wyznała zaś, że jej postać nie jest typową teściową. Wiola Nagórska z pewnością niejednokrotnie zaskoczy widzów serialu. "To nie jest taka typowa teściowa. To jest osoba niebanalna, ale ja też nie jestem osobą banalną w życiu, więc cieszę się, że to się tak nałożyło. Bo tylko osoby kolorowe uwielbiam grać, a ta osoba jest nad wyraz kolorowa. Jak zresztą wiele postaci w tym serialu. [...] Gra tu masa znakomitych, wspaniałych aktorów. Nawet w epizodach są znakomici aktorzy i to podnosi rangę serialu. Cieszę się, że Krzysiek Jaroszyński napisał dla mnie tę rolę" - przyznała aktorka.

Kurowska poinformowała właśnie na Instagramie, że powstanie kontynuacja serialu.

"Z radością donoszę, że nagrywamy za dwa tygodnie drugi sezon i spotkam się z kolegami, co to ich lubię i szanuję" - napisała aktorka, dołączając kilka zdjęć z członkami obsady "Teściów": Cezarym Pazurą, Jolantą Fraszyńską i Magdą Wójcik.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Kurowska | Teściowie (Serial)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama