Teściowie
Ocena
serialu
6,4
Niezły
Ocen: 38
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Teściowie": Julia Wieniawa w nowym serialu Polsatu. Emisja po godz. 22

3 września na antenie Polsatu zadebiutuje nowy serial "Teściowie". Doskonałą zabawę gwarantuje doborowa obsada m.in. Cezary Pazura, Joanna Kurowska, Cezary Kosiński, Jolanta Fraszyńska, Julia Wieniawa, Paweł Wawrzecki, Piotr Gąsowski, Małgorzata Rożniatowska, Krzysztof Tyniec i Magdalena Wójcik. Produkcja emitowana będzie w niedzielne wieczory o godz. 22.10.

Andżelika Nagórska (Julia Wieniawa) i Lucjan Ledwoń (Ignacy Liss) kochają się... i planują ślub. Jednak nie chodzi tu o chęć wypowiedzenia słów przysięgi, ale zagwarantowanie sobie własnego... mieszkania. Młodzi okłamują rodziców, że Andżelika jest w ciąży i szybko oznajmiają im, iż ich decyzji nic nie zmieni - muszą się pobrać. Ich intryga pociąga za sobą mnóstwo zabawnych sytuacji.

Reklama

Spotkania rodziców Andżeliki (Cezary Pazura, Jonna Kurowska) i rodziców Lucjana (Cezary Kosiński, Joanna Fraszyńska) to zderzenie dwóch światów - dorobkiewiczów, którzy z góry patrzą na innych i skromnej rodziny. Pierwsze spotkanie obu par jest bardzo, bardzo niezręczne, a sytuację pogarsza dodatkowo fakt, że Zenona Nagórskiego i Romana Ledwonia łączy wspólna przeszłość. Wystarczy powiedzieć, iż panowie zrobią wszystko, aby do ślubu ich dzieci nie doszło - tak przedstawia się fabuła serialu "Teściowie".

"Teściowie": "Romeo i Julia" na wesoło

- Serial jest totalną komedią. Można powiedzieć, że to trochę współczesny "Romeo i Julia" - mamy tu pewien swojego rodzaju mezalians. Rodzice nie chcą, aby młodzi byli razem, ale oni - tak. Mają też ku temu pewne swoje powody, a czy są one rzeczywiście związane z miłością... to się jeszcze okaże" - mówiła Julia Wieniawa.

- "Teściowie" będą się różnić od innych seriali starannością o słowo, o żart. Budowanie żartu nie przychodzi łatwo. Nam się często wydaje, choć może nie twórcom filmowym, że żart polega na tym, że można zrobić minę, krzyknąć, powiedzieć coś głupiego i to już śmieszne. Niekoniecznie. Może to być zabawne, ale niekoniecznie musi być śmieszne. Krzysztof Jaroszyński, mistrz puenty, rzeczywiście waży każde słowo. To jest pierwsza komedia, w której nie zmieniłem ani słowa" - dodawał Cezary Pazura.

"W 'Teściach' Julia gra moją córkę, która chce wyjść za mąż, a mój bohater nie chce ją wydać za akurat tego człowieka i robi wszystko, by tak się nie stało. Myślę, że to będzie zabawna komedia" - mówił aktor.

Autorami scenariusza są Krzysztof Jaroszyński oraz Mariusz Cieślik, operatorem obrazu jest Grzegorz Kuczeriszka, który wraz z Krzysztof Jaroszyńskim odpowiada także za reżyserię a producentem wykonawczym  serialu jest firma TFP.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Teściowie (Serial)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama