Reklama

Teraz albo nigdy!

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 270
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Happy end

W niedzielę, 30 listopada, czeka nas finał serialu "Teraz albo nigdy!". Na wiosnę szykuje się trzecia seria, więc na rozwiązanie wszystkich wątków nie ma co liczyć. Ale szykuje się zaskakujący happy end.

Basia zamiast kończyć następną powieść, zastanawia się nad ostatnimi wydarzeniami ze swojego życia. W rozmyślaniach przerywa jej wizyta Bartka. Wydawca najwyraźniej chce wiedzieć, kiedy otrzyma od niej kolejną książkę. Ma również ochotę podjąć tematy prywatne. Ale czy młoda pisarka w końcu mu na to pozwoli?

Reklama

Marta stwierdza, że jeśli to, co się wydarzyło między nią a jej mężem, miało poprawić ich relację, to znaczy, że miało sens. Robert nie chce wracać do przeszłości. W międzyczasie zostaje wyrzucony z pracy. Jak ułożą się jego sprawy zawodowe?

Marcin z kolei żegna się ze słuchaczami i informuje, że jego audycję przez jakiś czas będzie prowadziła Basia Jasnyk. Czyżby Marcin w końcu podjął decyzję, aby odwiedzić Julię w Stanach, w której jest zakochany?

Basia kończy swoją drugą książkę pt. "Kolec". Andrzej sarkastycznie prosi Basię, żeby pisała książki o szczęśliwych zakończeniach - niech przynajmniej w powieściach życie będzie piękne. Pisarka dzwoni do Marty, aby powiedzieć, że przesłała jej książkę i poprosić o trzymanie kciuków w pewnej ważnej sprawie. Czy dobrze rokująca pisarka zdecyduje się ponownie przejść na drugą stronę szklanego ekranu?

Julia wyznaje, że jest zakochana w Brazylijczyku o imieniu Carlos, specjaliście od światłowodów. Czy to prawda, czy może kolejna wymówka? W Ewie znowu budzi się nadzieja, że wnuk się szczęśliwie zakocha. Czy tak się w końcu stanie?

Jaki finał szykuje się w "Teraz albo nigdy!"? Sprawdźcie sami w najbliższa niedzielę w TVN o g. 22.20.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama