Reklama

Joanna Moro porzuca aktorstwo? Rusza z nowym projektem!

Jedną z pierwszych polskich sław, które zainteresowany się morsowaniem była Joanna Moro. Aktorka interesuje się tym już od kilku lat, ale głośno o jej pasji zrobiło się na początku 2020 roku. To wtedy gwiazda serialu o Annie German wrzuciła na Instagram filmik, na którym, będąc w dziewiątym miesiącu ciąży, brodzi w lodowatej wodzie. Internauci nie kryli swojego oburzenia. Jej miłość do zimnych kąpieli jest tak wielka, że postanowiła ruszyć z własnym projektem.

Z miłości do... morsowania!

Joanna Moro od lat korzysta z zimnych kąpieli. Gdy tylko nastaje czas chłodów aktorka zamiast ciepłego koca i gorącej herbaty, zakłada strój kąpielowy i jeździ nad jezioro by tam zażyć nieco sportu. Morsowanie z pewnością można uznać za sport ekstremalny, z którego Moro czerpie maksimum przyjemności. 

Aktorka przekonuje, że kąpiele w lodowatej wodzie pozytywnie wpływają na jej zdrowie i pomagają się zahartować. Jakiś czas temu gwiazda wspominała też, że myśli nad napisaniem poradnika o morsowaniu. Na tym nie koniec, celebrytka właśnie poinformowała, że rozpoczyna też nowy, fascynujący projekt. "Właśnie ruszyłam z przygotowaniami do autorskiego programu o morsowaniu. Szczegółów jeszcze nie zdradzę ale będzie zabawnie, intrygująco i... bardzo zimno!" - zdradza.

Reklama

Nowa moda wśród gwiazd. Kto powitał nowy rok morsowaniem? 

AKPA
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Moro

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL