Reklama

Anna German

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 391
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Nowa moda wśród gwiazd. Kto powitał nowy rok morsowaniem?

Co pewien czas w internecie pojawia się nowa moda czy wyzwania, którym poddają się również celebryci. Było już wylewanie na siebie zimnej wody, ubieranie poduszek zamiast sukienek czy przypominanie zdjęć sprzed 10 lat. Teraz przyszła kolej na kąpiele w lodowatej wodzie, czyli morsowanie.

Jedną z pierwszych polskich sław, które zainteresowany się morsowaniem była Joanna Moro. Aktorka interesuje się tym już od kilku lat, ale głośno o jej pasji zrobiło się na początku 2020 roku. To wtedy gwiazda serialu o Annie German wrzuciła na Instagram filmik, na którym, będąc w dziewiątym miesiącu ciąży, brodzi w lodowatej wodzie. Internauci nie kryli swojego oburzenia. 

Reklama

Wiele osób atakowało aktorkę w komentarzach pisząc, że jest nieodpowiedzialna. Joanna Moro spokojnie odpowiadała, że dziecku nic nie grozi, ponieważ jest otoczone przez wody płodowe i nie odczuwa zimna. Ponadto aktorka podkreślała, że zdecydowała się na morsowanie w ciąży, po konsultacji ze swoimi lekarzami. 

"Morsowanie odstresowuje i uspokaja mózg. Nie ma gonitwy myśli. Wzmacnia się też układ immunologiczny. Przez całą ciążę, mimo wielu wirusów, przeszłam zdrowa. Choć moje morsowanie wzbudzało kontrowersje, uspokajam - robię to z wyczuciem i już pięcioletnim doświadczeniem. Morsuję dla własnego i dziecka zdrowia" - mówiła aktorka w "Fakcie". 

W rozmowie z portalem Plejada.pl przyznała nawet, że zastanawia się nad napisaniem poradnika dotyczącego morsowania. Moro chciałaby w ten sposób obalić mity dotyczące jej pasji. "Myślę o książce na temat morsowania, żeby zebrać najważniejsze fachowe informacje. Morsuje coraz więcej osób. Kiedyś ludzie patrzyli na mnie, jak na nienormalną. Ludzie się boją, że się przeziębią, jak wejdą do zimnej wody, a ja widzę wręcz odwrotne skutki. Brakuje badań naukowych w tym temacie, żeby to wytłumaczyć łańcuchowo jak to działa" - wyznała.  

Zobacz filmowe nowości w Ipla.tv!

Interia poleca: "Jak zostać gwiazdą" z Julią Kamińską i Maciejem Zakościelnym w rolach głównych, a także kontynuację kultowej komedii "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3". Fanom mocniejszego kina polecamy "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" oraz "PSY 3. W imię zasad" z Marcinem Dorocińskim i Bogusławem Lindą. Wykup dostęp do przedpremierowych odcinków seriali oraz do tysiąca filmów, które możesz oglądać bez reklam. Zarejestruj się, oglądaj gdzie chcesz i kiedy chcesz, na smartfonie, tablecie, komputerze i Smart TV!

***Zobacz także***

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje